MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Sportowy weekend z MOSiR!
14.10.2009r.

Najbliższy weekend zapowiada się bardzo ciekawie dla fanów kilku dyscyplin sportowych. Fani sportu będą mieli do wyboru tenis ziemny, piłkę nożną i piłkę siatkową, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Zobacz koniecznie gdzie warto pojawić się w najbliższych dniach!

więcej ...

Już w najbliższą sobotę koncert Piotra Rubika!!
14.10.2009r.

17 października w sobotę w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR im. Arkadiusza Gołasia zaplanowany jest koncert dla uczczenia 30 rocznicy Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Zaprezentowane zostanie najnowsze Dzieło Piotra Rubika do libretta Jacka Cygana – „SANTO SUBITO – cantobiogrania Jana Pawła II”. Wszystkie wejściówki na koncert zostały sprzedane! Masz bilet? Jeśli nie, nic straconego...

więcej ...

Targowisko przy ulicy Prądzyńskiego zmieniło właściciela!
12.10.2009r.

Po okresie wspólnych uzgodnień Zrzeszenia Handlowców Targowiska przy ul. Prądzyńskiego i Kurpiowskiego Centrum Handlowo-Usługowym Sp. z o.o. w Ostrołęce podpisano umowę dzierżawy tego terenu z Prezydentem Miasta Ostrołęki. W myśl umowy targowisko zmienia właściciela od 15.10.2009r.

więcej ...

Srebro dla ostrołęckich bokserów!
10.10.2009r.

Dzisiaj – 10.10.2009r. – zakończyły się trwające cztery dni Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie. Od godziny 11.00  w hali MOSiR przy ul. Traugutta 1 mogliśmy obejrzeć ostatnie finałowe walki zawodników. Do finałów zakwalifikowało się dwóch ostrołęckich pięściarzy – wychowanków klubu Victoria Ostrołęka.

więcej ...

Ostrołęczanie w półfinałach Mistrzostw Polski w Boksie!
09.10.2009r.
fot. J. Łuba
fot. J. Łuba
Wczoraj (czwartek, 08.10.2009r.)  w hali sportowo – widowiskowej im A. Gołasia odbyły się ćwierćfinałowe walki Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie. W ćwierćfinałach wzięło udział trzech zawodników Victorii Ostrołęka. Do półfinałów zakwalifikowało się dwóch z nich tj. Rafał Sodór (kat. 75 kg) oraz Mateusz Zyśk (kat. 91 kg).

więcej ...

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie - OSTROŁĘKA 2009
08.10.2009r.
Pierwszy dzień Młodzieżowych Mistrzostw Polski już za nami. W dniu wczorajszym nastąpiło uroczyste otwarcie mistrzostw. W uroczystościach wziął udział m.in. Prezydent Miasta Ostrołęki – Janusz Kotowski, Wiceprezydent – Grzegorz Płocha, Prezes PZB – Jerzy Rybicki.

więcej ...

Hala sportowo – widowiskowa MOSiR: wystawa fotograficzna „Kulturyści” Tomasza Lendo
05.10.2009r.
www.off.ostroleka.pl
www.off.ostroleka.pl
W ramach I Ostrołęckiego Festiwalu Fotografii – OFF, na ścianach holu hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia (ul. Traugutta 1) prezentowane są prace ostrołęckiego fotografa – Tomasza Lendo.  

więcej ...

XVII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie
01.10.2009r.

Wspólnie z UMKS „Victoria” Ostrołęka zapraszamy na XVII Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Boksie o Puchary Polskiego Komitetu Olimpijskiego, które odbędą się w dniach 7 – 10 października 2009r. Wszystkie walki odbędą się na hali sportowo – widowiskowej MOSiR Ostrołęka (im. Arkadiusza Gołasia) mieszczącej się przy ul. Traugutta 1.

więcej ...

Zapraszamy do FIGLARNI!!
30.09.2009r.

Nasza Sala to wymarzone miejsce do spędzania wolnego czasu dla dzieci przychodzących indywidualnie oraz dla grup zorganizowanych z  przedszkoli czy uczniów szkół podstawowych. Rewelacyjna zabawa z okazji urodzin, imienin, Dnia Dziecka...

więcej ...

XV Finał Mistrzostw Polski w Minisiatkówce - kategoria  „czwórek dziewcząt” Zabrze 2009
29.09.2009r.
fot. R. Skórnicki
fot. R. Skórnicki
W ubiegłą niedzielę w Zabrzu, na tamtejszej hali sportowo – widowiskowej MOSiR został rozegrany XV Finał Mistrzostw Polski w Minisiatkówce KINDER + SPORT. Emocji w rozgrywkach nie brakowało! W wielkim finale wzięła udział również drużyna z Ostrołęki (w kategorii czwórek). Wśród zawodniczek znalazły się  podopieczne Akademii Minisiatkówki im. Arkadiusza Gołasia.

więcej ...

Uwaga! Bądź ostrożny…
22.09.2009r.

W bezpośrednim sąsiedztwie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Witosa prowadzone są intensywne prace związane z budową Aquaparku, jak też przebudową tej ruchliwej arterii. W związku z tym wyłączone zostały z użytku parkingi w sąsiedztwie obiektów sportowych oraz czasowo utrudniony jest też dojazd do MOSiR-u.

więcej ...

By poczuć się jak ryba w wodzie…
22.09.2009r.

Od połowy września rozpoczęły się zajęcia w ramach Sekcji Nauki i Popularyzacji Pływania, która już drugi rok działa w strukturach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów uczą się pływać dzieci z klas I-III ze szkół podstawowych z terenu miasta oraz kilku grup przedszkolnych.

więcej ...

Pierwsze mecze piłki siatkowej w nowym sezonie na obiektach MOSiR
22.09.2009r.

W weekend rozpoczynają się rozgrywki II ligi siatkówki kobiet i mężczyzn, w których rywalizować będą dwie ekipy z Ostrołęki: OTPS Nike oraz ASPN Pekpol. Obie drużyny większość swoich spotkań ligowych w Ostrołęce rozgrywać będą w hali im. Arkadiusza Gołasia.

więcej ...

Terminarz spotkań organizowanych na obiektach MOSiR
21.09.2009r.

W najbliższych dniach na obiektach naszego ośrodka odbędzie się kilka interesujących wydarzeń. Prócz sportowych spotkań, ostrołęczanie będą mogli podziwiać prace wykonane przez mieszkańców domów pomocy społecznej na siódmym już przeglądzie ich twórczości p.n. „Pożegnanie Lata 2009”. Sprawdź koniecznie gdzie warto się pojawić w najbliższym czasie…

więcej ...

Mityng młodzików na zakończenie sezonu
11.09.2009r.

Wczorajszego popołudnia na stadionie MOSiR w Ostrołęce odbył się Mityng lekkoatletyczny w kategorii młodzików. Do rywalizacji w kilku konkurencjach lekkoatletycznych przystąpili zawodnicy z naszego miasta, jak i sąsiednich gmin m.in. Czerwina, Kadzidła i Nowej Wsi.

więcej ...

Sportowa końcówka tygodnia – zapraszamy!
09.09.2009r.

Niezwykle atrakcyjnie zapowiadają się imprezy sportowe zaplanowane na ostatnie dni drugiego tygodnia września. Już jutro będziemy mogli podziwiać wyczyny sportowców z naszego miasta! W tym tygodniu wśród dziedzin sportowych królować będzie lekkoatletyka, piłka nożna oraz tenis ziemny. Koniecznie sprawdź terminarz imprez organizowanych na naszych obiektach sportowych..

więcej ...

Wielki sukces podopiecznych z Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia
08.09.2009r.

Wielki sukces odniosła drużyna młodziczek z Akademii Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia. W ubiegłą sobotę (5 września )  zespół prowadzony przez trenera Rafała Skórnickiego zdobył pierwsze miejsce w kategorii czwórek w Mistrzostwach Mazowsza w Minisiatkówce, które odbyły się w Warszawie w hali MOSiR Białołęka.

więcej ...

Bilety na koncert Piotra Rubika już w sprzedaży!!!
07.09.2009r.

17 października w Hali Sportowo - Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia zaplanowany jest koncert dla uczczenia 30 rocznicy Pielgrzymki Jana Pawła II do Polski. Zaprezentowane zostanie najnowsze Dzieło Piotra Rubika do libretta Jacka Cygana – „SANTO SUBITO – cantobiogrania Jana Pawła II”.

więcej ...

Festyn Rekreacyjno - Sportowy Osiedla Łazek juz za nami!
07.09.2009r.
W ubiegłą sobotę – 5 września – mimo kapryśnej pogody na placu przy Karczmie OSTOJA odbył się Osiedlowy Festyn Rekreacyjno - Sportowy Osiedla Łazek!! Impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00.

więcej ...

Bezpłatny trening kung-fu pod okiem Mistrza Systemu Czerwonego Feniksa!
31.08.2009r.

Nasz ośrodek wraz z Ostrołęckim Klubem Kung-Fu Sytemu Czerwonego Feniksa  zapraszają mieszkańców miasta i okolic w najbliższą sobotę (5 wrzesień 2009r.) na godzinę16.00 na bezpłatny pokazowy Trening Systemu Czerwonego Feniksa, który odbędzie się na hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia (ul. Traugutta 1) w sali sportów walki

więcej ...

 Wielki Festyn Na Plaży Miejskiej (30.08.2009r.)
31.08.2009r.
W niedzielę, 30 sierpnia, odbył się na plaży miejskiej Wielki Festyn na zakończenie lata zorganizowany przez Rady ostrołęckich Osiedli. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Ostrołęki – Janusza Kotowskiego i Przewodniczącego Rady Miasta – Dariusza Maciaka.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, w dniu tym. zatroszczył się o zabawy sportowe dla dzieci i młodzieży przybyłych na festyn.

więcej ...

Podsumowanie Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Dyrektora MOSiR
31.08.2009r.
Za nami zmagania siatkarskie kobiet – trzydniowe zawody uroczyście zakończyły się w dniu wczorajszym o godzinie 16.00. Zostały wręczone dyplomy, puchary oraz nagrody dla najlepszych zespołów jak też dla najlepszych siatkarek ufundowane przez Dyrektora MOSiR – Roberta Juchniewicza. Najlepszym zespołem w turnieju okazał się MUKS JOKER Świecie.

więcej ...

V Zawody Ratownicze o Puchar Dyrektora MOSiR - 28.08.2009r. - wyniki
29.08.2009r.
Wczoraj – 28 sierpnia – w Krytej Pływalni, mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego, odbyła się już piąta edycja Zawodów Ratowniczych o Puchar Dyrektora MOSiR. Był to ostatni punkt programu imprez „Wakacje z MOSiR”, jaki przewidział nasz ośrodek dla mieszkańców Ostrołęki i okolic.

więcej ...

Ponownie rusza Sekcja Nauki i Popularyzacji Pływania!
27.08.2009r.

Od września ponownie rusza Sekcja Nauki i Popularyzacji Pływania (SNiPP). Dzisiaj, w tej sprawie, odbyło się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, o godzinie 10.00, spotkanie organizacyjne z przedstawicielami szkół podstawowych naszego miasta.

więcej ...

Turniej piłki siatkowej kobiet o Puchar Dyrektora MOSiR (28-30.08.2009r.)
26.08.2009r.

Już w najbliższy weekend (28-30.08.2009r.) na hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia, mieszczącej się przy ul. Traugutta 1, odbędzie się Turniej piłki siatkowej kobiet o Puchar Dyrektora MOSiR. W turnieju weźmie udział 5 drużyn, w tym jedna z ostrołęckiego NIKE.

więcej ...

V Zawody Ratownicze o Puchar Dyrektora MOSiR
26.08.2009r.

W piątek – 28 sierpnia – na Krytej Pływalni, mieszczącej się przy ul. Piłsudskiego, odbędzie się już piąta edycja Zawodów Ratowniczych o Puchar Dyrektora MOSiR. Będzie to ostatni punkt programu imprez „Wakacje z MOSiR”, jaki przewidział nasz ośrodek dla mieszkańców Ostrołęki i okolic.

więcej ...

Ruszyła budowa pełnowymiarowego sztucznego boiska piłkarskiego!
25.08.2009r.

Już teraz możemy zauważyć pierwsze koparki na placu budowy sztucznego boiska piłkarskiego, mieszczącego się przy ul. Witosa. Wykonawca – firma Tamex – planuje oddać boisko jeszcze w tym roku, jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające dla realizacji tego przedsięwzięcia. Ostrołęka będzie dysponować tak nowoczesnym boiskiem piłkarskim, jakim może pochwalić się np. warszawska Legia.

więcej ...

WAKACJE Z MOSiR: Turniej "dzikich drużyn" w siatkówce
24.08.2009r.
W poniedziałek i wtorek (24-25.08.2009r.) w godzinach rannych na hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia, odbył się Turniej „dzikich drużyn” w siatkówce organizowany w ramach programu „Wakacje z MOSiR”. Do rozgrywek zgłosiło się 8 męskich drużyn.

więcej ...

Przekazanie placów pod budowę Aquaparku i pełnowymiarowego boiska piłkarskiego przy ul. Witosa
20.08.2009r.
Dzisiaj – 20 czerwca – odbyło się spotkanie, na którym władze Miasta oficjalnie przekazały place budowy pod Wielofunkcyjną Bazę Turystyczno – Rekreacyjną Mazowsza Północno – Wschodniego w Ostrołęce (Aquapark) oraz pełnowymiarowe boisko z kompletną infrastrukturą oświetleniową, ciągami pieszymi, ogrodzeniem i systemem odwadniania (wymiary obiektu: 110 x 74 m).

więcej ...

WAKACJE z MOSiR: Turniej  piłki nożnej "dzikich drużyn" z rocz. 1996 i młodsi
11.08.2009r.
Dzisiaj, we wtorek 11 sierpnia, na bocznym boisku piłkarskim MOSiR, odbył się Turniej piłki nożnej dzikich drużyn dla chłopców i dziewcząt z rocznika 1996 i młodszych. Pierwszy mecz rozegrał się tuż po godzinie 10.00.

więcej ...

Wakacje z MOSiR Ostrołęka - terminarz imprez (11-28.08.2009r.)
10.08.2009r.

Do końca wakacji zostało nam już jedynie 3 tygodnie. Zachęcamy do spędzenia ich wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.  Zapraszamy wszystkich ostrołęczan przebywających w mieście i lubiących aktywny wypoczynek do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez nasz ośrodek.

więcej ...

I Turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o puchar Dyrektora MOSiR
10.08.2009r.
W sobotę (8 sierpnia) na boiskach plażowych do piłki siatkowej przy moście imienia Antoniego Madalińskiego rozegrał się turniej piłki siatkowej drużyn mieszanych o puchar Dyrektora MOSiR. Impreza rozgrywana była w dwóch kategoriach wiekowych do i powyżej 18 lat. W imprezie wzięło udział 12 drużyn.

więcej ...

Wakacje z MOSiR Ostrołęka - terminarz imprez 04-08.08.2009r.
31.07.2009r.

Przed nami kolejne tygodnie wakacji. Na zbliżający się tydzień, synoptycy zapowiadają piękną pogodę, będzie więc to wspaniała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu!  Zapraszamy wszystkich ostrołęczan spędzających wakacje w mieście do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez nasz ośrodek.

więcej ...

WAKACJE Z MOSiR: Turniej piłki nożnej "Dzikich drużyn" rocz. 1993-95 chłopców
30.07.2009r.
Dziś na bocznym boisku piłkarskim naszego ośrodka o godzinie 9.30 odbył się turniej piłki nożnej "Dzikich drużyn" chłopców z rocznikach 1993 -  1995. Turniej zorganizowany był w ramach programu "Wakacje z MOSiR".

więcej ...

Otwarty Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora MOSiR!
29.07.2009r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zaprasza na Otwarty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora MOSiR. Zawody rozegrane zostaną w dniu 8 sierpnia (sobota) na boiskach plażowych znajdujących się przy moście im. Antoniego Madalińskiego.  

więcej ...

Wakacyjna Szkoła Tenisa
28.07.2009r.
W Ostrołęce stale rośnie zainteresowanie tenisem ziemnym. Na kortach pojawiają się kolejni młodzi tenisiści, którzy chcą szybko poznać tajniki tej dyscypliny sportu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych tenisistów Ostrołęckie Stowarzyszenia Tenisowe oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w zajęciach „Wakacyjnej Szkoły Tenisa”.

więcej ...

Boiska piłkarskie już od 8 sierpnia gotowe do gry!
27.07.2009r.

Dobiegają końca prace remontowe na obu płytach głównych stadionów MOSiR przy ulicy Witosa i Partyzantów. Boiska będą do dyspozycji piłkarzy od 8 sierpnia. Tego dnia planowany jest ostatni mecz sparingowy ostrołęckiej Narwi przed rozpoczęciem III-ligowych rozgrywek.

więcej ...

Wakacje z MOSiR Ostrołęka - terminarz imprez 27-30.07.2009r.
24.07.2009r.

Połowa wakacji już za nami.  Zapraszamy wszystkich ostrołęczan spędzających wakacje w mieście do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez nasz ośrodek.

więcej ...

Wakacyjna Szkoła Tenisa!
23.07.2009r.

Wakacyjny odpoczynek można wykorzystać na naukę gry w tenisa. Zapraszamy wraz z Ostrołęckim Towarzystwem Tenisowym, dzieci i młodzież z Ostrołęki i okolic, na bezpłatną

"Wakacyjną Szkołę Tenisa"

więcej ...

WAKACJE Z MOSiR: Turniej Młodzieżowy do lat 18 w tenisie ziemnym
23.07.2009r.
Dzisiaj na kortach tenisowych przy ul. Hallera, w ramach "Wakacji z MOSiR", odbył się Turniej Młodzieżowy do lat 18 w tenisie ziemnym. Impreza rozpoczęła się o godzinie 9.00, a do udziału przystąpiło 7 zawodników. Nad całym turniejem czuwał trener - Jędrzej Nowak.

więcej ...

WAKACJE Z MOSiR: Turniej Tenisa Stołowego (22.07.2009r.)
22.07.2009r.
Dziś na hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia (ul. Traugutta) odbył się Turniej Tenisa Stołowego. Swoje umiejętności zaprezentować mogły dzieci i młodzież z Ostrołęki i okolic, klasyfikujące się w trzech kategoriach wiekowych:
- rocznik 1997 i młodsi (chłopcy i dziewczęta),
- rocznik 1994 – 1996 (chłopcy i dziewczęta),
- rocznik 1993 i starsi.

więcej ...

Letni Festyn na Ostrołęckiej Plaży
20.07.2009r.

Drużyna Perły Mozambiku zdobyła puchar Prezydenta Miasta w plażowej piłce nożnej. I Otwarty Turniej Champion Beach Soccer Cup odbył się w sobotę (18.07.2009r.) na miejskiej plaży. W rywalizacji wzięło udział 11 drużyn, które walczyły w 30 stopniowym upale o puchar Prezydenta Miasta.

więcej ...

Wakacje z MOSiR Ostrołęka - terminarz imprez 22-24.07.2009r.
17.07.2009r.

Wakacje to bardzo dobry okres do aktywnego spędzania wolnego czasu! Zapraszamy wszystkich ostrołęczan spędzających wakacje w mieście do uczestnictwa w imprezach organizowanych przez nasz ośrodek.

Sprawdź koniecznie co będzie działo się w następnym tygodniu w MOSiR Ostrołęka!

więcej ...

Festyn Letni na Ostrołęckiej Plaży
16.07.2009r.

Już w najbliższą sobotę 18 lipca na plaży miejskiej w Ostrołęce, odbędzie się FESTYN LETNI NA PLAŻY! Głównymi atrakcjami będzie m.in. pierwszy w historii Ostrołęki turniej plażowej piłki nożnej Champion Beach Soccer Cup, skoki na Bungee, koncerty, jak też gry i zabawy dla dzieci i młodzieży..

więcej ...

Turniej Młodzieżowy w tenisie ziemnym przełożony!
16.07.2009r.

Turniej Młodzieżowy do lat 18 w tenisie ziemnym organizowany w ramach „Wakacji z MOSiR” z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych zostaje przeniesiony na 23.07.2009r. – godz. 9.00 (korty tenisowe, ul. Hallera).

więcej ...

Wakacje z MOSiR!
15.07.2009r.

Zaczęły się się wakacje - spędź je z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji! Na okres od 22 czerwca do 31 sierpnia przygotowaliśmy dla zainteresowanych szereg imprez. Zobacz kalendarz wakacyjnych imprez.

więcej ...

Bezpłatne treningi KUNG-FU - System Czerwonego Feniksa
15.07.2009r.

Wraz z Ostrołęckim Klubem Kung-Fu Systemu Czerwonego Feniksa zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 12 roku życia, na bezpłatne treningi kung-fu w czasie wakacji, które odbywają się w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18.00 na sali sportów walki mieszczącej się w hali sportowo - widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia (ul. Traugutta 1).

więcej ...

By czuć się jak ryba w wodzie...
07.07.2009r.

Już od poniedziałku, po przestoju technicznym, można korzystać z  pływalni miejskiej. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież z naszego miasta do podszkolenia swoich umiejętności w pływaniu. Właśnie teraz w wakacje jest idealny okres by nadmiar wolnego czasu aktywnie spędzić w wodzie!

więcej ...

Bezpłatne zajęcia KUNG-FU!!!!
02.07.2009r.

Od 7 lipca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce oraz Ostrołęcki Klub Kung-Fu Sytemu Czerwonego Feniksa zapraszają młodzież szkolną od 12 roku życia na bezpłatne treningi kung-fu. Zajęcia będą odbywały się do końca wakacji!!!!

więcej ...

Turniej „Osiedlowy Mundial” – rocznik 1995
01.07.2009r.

Dziś na bocznym boisku naszego ośrodka odbył się turniej piłki nożnej chłopców urodzonych w 1995 roku pn. „Osiedlowy Mundial”. Organizatorem turnieju jest Ostrołęckie Towarzystwo Sportowe KORONA HiD.

więcej ...

XIV Ogólnopolski "Bieg ku Słońcu" w Kołobrzegu
30.06.2009r.

Za naszym pośrednictwem - Urząd Gminy Kołobrzeg, Gminny Zespół Oświaty i Kultury oraz Gminny Ośrodek Turystyki i Gospodarki Komunalnej w Kołobrzegu zapraszają na XIV Ogólnopolski "Bieg ku Słońcu" o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg. Start biegu odbędzie się 25 lipca 2009r. o godzinie 11.00 na plaży w miejscowości Dźwirzno.

więcej ...

Rozpoczęły się zabiegi agrotechniczne boisk piłkarskich MOSiR
26.06.2009r.
W dniu 26 czerwca na obu na płytach trawiastych stadionów przy ul. Witosa i Partyzantów rozpoczęły się prace agrotechniczne. Pierwsze zabiegi polegały na perforacji gleby, a następnie wysiewie mieszanki traw z nawozem startowym.

więcej ...

IX Turniej Sportowy Domów Pomocy Społecznej 2009 w Ostrołęce
25.06.2009r.
W czwartek o godzinie 10.00 na terenie DPS Ostrołęka (ul. Rolna) odbył się IX Turniej Sportowy Domów Pomocy Społecznej 2009 w Ostrołęce. Uczestnicy zmierzali się w 8 konkurencjach, nad którymi czuwali pracownicy naszego ośrodka. Cała impreza zakończyła się o godzinie 18.00.

więcej ...

Kadra Polski B lepsza od reprezentacji Maroko – trzy mecze i trzy zwycięstwa Polaków!
21.06.2009r.

W czwartek, piątek i sobotę o godzinie 17.00 w hali widowiskowo – sportowej MOSiR im. Arkadiusza Gołasia mieszczącej się przy ul. Traugutta, rozegrane zostały trzy towarzyskie spotkania reprezentacji Polski B z reprezentacją Maroko. Podopieczni Grzegorza Wagnera zaprezentowali nam wspaniałą grę prowadzącą do trzech zwycięstw. Stracili tylko 3 sety  na 12 rozegranych w ciągu trzech dni!

więcej ...

Prace remontowe w Krytej Pływalni - basen będzie nieczynny
17.06.2009r.

Na przełomie czerwca i lipca w krytej pływalni MOSiR-u prowadzone będą prace konserwacyjno - remontowe. W ramach dorocznego przestoju pływalni planowane jest wykonanie prac konserwacyjnych wnętrza obiektu - odnowione zostaną między innymi szatnie, zaplecze sanitarne oraz trybuny. Wyremontowane zostaną też niecki basenowe.

więcej ...

Kadra narodowa z Maroka już w Ostrołęce!
16.06.2009r.

Wczoraj do Polski przylecieli siatkarze kadry narodowej z Maroka. Na lotnisku w Warszawie zostali przywitani przez delegację z Ostrołęki oraz Konsula Maroka w Polsce.
W Ostrołęce siatkarze będą trenowali na zgrupowaniu przygotowanym przez nasz ośrodek oraz zagrają trzy mecze towarzyskie z drugą reprezentacją Polski.

więcej ...

Polska vs Maroko, czyli siatkówka w najlepszym wydaniu znów w hali im. A. Gołasia
15.06.2009r.

W ubiegłym roku w naszych obiektach gościli siatkarze Polski i Argentyny. Wysoki poziom organizacyjny oraz doskonała baza sprawiły, że również w tym roku Polski Związek Piłki Siatkowej powierzył nam organizację zgrupowania sportowego oraz meczów z udziałem reprezentacji narodowych! W Ostrołęce gościmy drugą reprezentację Polski oraz reprezentację Maroka.

więcej ...

I Międzynarodowy turniej piłkarski orlików "Energa Cup"
15.06.2009r.

W dniach 13-14 czerwca w Ostrołęce odbył się I Międzynarodowy turniej orlików "Energa Cup". W zawodach wzięli udział piłkarze z rocznika 1999 i młodsi.  Oprócz dwóch ostrołęckich klubów (OTS Korona HiD i MKS Narew) wystąpili także zawodnicy z zespołów Naki Olsztyn, Warta Poznań, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, SMP UKS Bródno, FK Alytus (Litwa) oraz Rona 03 Ełk.

więcej ...

IV Memoriał im. Arkadiusza Gołasia – Ostrołęka 2009
15.06.2009r.
fot.: patrz.pl
fot.: patrz.pl
W ubiegły weekend (12-14.06.2009) w hali widowiskowo - sportowej MOSiR odbył się IV Memoriał im. Arkadiusza Gołasia w piłce siatkowej młodzików. W turnieju wzięło udział 16 drużyn z całej Polski, w tym dwie z UKS "Olimp" Ostrołęka.

więcej ...

Zawody pływackie klas II - III - Sekcja Nauki i Popularyzacji Pływania przy MOSiR
08.06.2009r.
W poniedziałek 8 czerwca w Krytej Pływalni mieliśmy możliwość podziwiać najodważniejsze dzieci z Ostrołęki biorące udział w zawodach podsumowujących pierwszy rok działalności Sekcji Nauki i Popularyzacji Pływania w naszym mieście. Na zawody przybyło ponad 100 dzieci z II i III klas ostrołęckich szkół podstawowych.

więcej ...

Zawody pływackie uczniów klas II-III - Sekcja Nauki i Popularyzacji Pływania
05.06.2009r.

Prezydent Miasta Ostrołęki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce
zapraszają na

Zawody pływackie uczniów z klas II - III podsumowujące pierwszy rok działalności Sekcji Nauki i Popularyzacji Pływania przy MOSiR w Ostrołęce

więcej ...

Ostrołęcki maraton aerobiku
01.06.2009r.

W dniu 30 maja w hali im. Arkadiusza  Gołasia przy ul. Traugutta odbył się po raz pierwszy w Ostrołęce „Maraton Aerobiku”. Impreza rozpoczęła się tuż po godzinie 8.00. Z zaproszenia organizatorów skorzystało około 50 osób – głównie panie w wieku 20 – 30 lat.

więcej ...

Od 5 czerwca zwiększa się Strefa Płatnego Parkowania
29.05.2009r.

Od 5 czerwca rozszerzeniu ulega strefa płatnego parkowania. Opłata za parkowanie pobierana będzie także między innymi na ulicach Bernardyńskiej i Gołębiej. W związku z tym w obrębie Starego Miasta nastąpi mała reorganizacja ruchu. Wymienione wcześniej ulice otwarte zostaną od wjazdu z ulicy Głowackiego. Będzie na nich obowiązywać ruch jednokierunkowy...

więcej ...

Montaż piłkochwytów na stadionie MOSiR w Wojciechowicach
28.05.2009r.

Na stadionie MOSiR w Wojciechowicach (przy ul. Partyzantów) rozpoczął się już montaż piłkochytów. Instalacja zabezpieczająca wypadanie piłek za obiekt montowana jest od strony ogródków działkowych, a  wartość inwestycji to niespełna 30 tysięcy złotych.

więcej ...

Bezpłatna Nauka Pływania dla dzieci i młodzieży w MOSiR!
26.05.2009r.

Dzięki środkom finansowym pozyskanym przez Miasto Ostrołęka z Ministerstwa Sportu i Turystyki – nasz ośrodek już od początku maja bieżącego roku realizuje projekt „Nauka i doskonalenie umiejętności pływania oraz poznanie elementarnych zasad bezpiecznego zachowania w wodzie dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Miasta Ostrołęki”. Obecnie projektem objętych jest niespełna 200 uczniów szkół podstawowych - a może być jeszcze więcej!

więcej ...

Mecz Towarzyski – Kadra Menadżerska Stora Enso Poland vs Samorządowcy! (VIDEO)
25.05.2009r.

W sobotnie popołudnie w ramach „Dni Ostrołęki” na naszym stadionie rozegrano mecz towarzyski z udziałem kadry menadżerskiej zakładu Stora Enso Poland oraz Samorządowców Ostrołęki.  Puchar Prezesa Ostrołęckiej Celulozy zdobyła drużyna Stora Enso (wynik meczu 4:2).

więcej ...

Festyn rodzinny z okazji Dni Ostrołęki oraz 50-lecia Ostrołęckiej Celulozy
25.05.2009r.
23 maja na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Witosa 1 odbył się festyn rodzinny z okazji Dni Ostrołęki i 50-lecia "Ostrołęckiej Celulozy". Pomimo kapryśnej pogody było mnóstwo konkursów i zabaw przygotowanych przez nasz ośrodek, w których można było zdobyć wiele atrakcyjnych nagród.

więcej ...

Zakładowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Stora Enso Poland S.A. - podsumowanie!
25.05.2009r.
23.05.2009r. na stadionie MOSiR odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Stora Enso Poland S. A. z okazji 50-lecia Ostrołęckiej Celulozy! W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszy mecz rozegrany został zaraz po uroczystym otwarciu turnieju - godz. 9.00.

więcej ...

Ostatnie przygotowania do festynu z okazji Dni Ostrołęki i 50-lecia "Ostrołęckiej Celulozy"
22.05.2009r.
Na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Witosa 1 trwają ostatnie przygotowania do jutrzejszego festynu rodzinnego z okazji Dni Ostrołęki i 50-lecia "Ostrołęckiej Celulozy". Sprzyjająca pogoda pozwala na szybką realizację zaplanowanych na dzisiejszy dzień prac.

więcej ...

Festyn rodzinny w ramach obchodów Dni Ostrołęki i 50-lecia Ostrołęckiej Celulozy – 23.05.2009r.
20.05.2009r.

W dniu 23 maja na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie wielki festyn rodzinny w ramach obchodów Dni Ostrołęki i 50-lecia Ostrołęckiej Celulozy pod hasłem GRAMY RAZEM! Wszystkie imprezy będą się odbywały na terenach MOSiR-u przy ul. Witosa 1.

więcej ...

OGŁOSZENIE - Przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego Fiat Uno 1.0 ie - 20.05.2009r.
18.05.2009r.

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W OSTROŁĘCE
ul. Witosa 1, 07-410 Ostrołęka, NIP 758 – 000 – 27 – 80, Tel.: 029 760 68 68
ogłasza
PRZETARG NIEOGRANICZONY
na sprzedaż samochodu osobowego
FIAT UNO 1.0 ie


więcej ...

Piszą o nas "Rozmaitości Ostrołęckie": Zimowe atrakcje w maju
13.05.2009r.

"Zimowe atrakcje w maju" - czyli to, o czym możemy przeczytać w najświeższych "Rozmaitościach Ostrołęckich". Lodowisko funkcjonujące przy naszym ośrodku cieszy się zainteresowaniem nie tylko użytkowników, lecz także mediów ostrołęckich. W dwutygodniku czytamy: (...) zostało otwarte sztuczne lodowisko! Niestety jest to atrakcja tymczasowa. Korzystać z niej będzie można do 28 maja.

więcej ...

Sztuczne Lodowisko MOSiR odwiedziło już ponad 300 osób!
11.05.2009r.

Od 1 maja 2009 roku Sztuczne Lodowisko Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, które znajduje się na terenie korów asfaltowych przy ul. Witosa 1, odwiedziło już ponad 300 osób. Lodowisko cieszy się zainteresowaniem szczególnie dzieci i młodzieży dzięki atrakcyjnym cenom oraz możliwością wypożyczenia i ostrzenia łyżew na miejscu. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ostrołęki i okolic, młodzież szkolną i wf-istów do korzystania z lodowiska - będzie ono czynne do 28 maja 2009 roku!

więcej ...

Podsumowanie XV Międzynarodowego Półmaratonu Kurpiowskiego - Ostrołęka 2009 (foto)
10.05.2009r.
Dzisiaj (10.05.2009r.) odbył się planowany od wielu miesięcy XV Międzynarodowy Półmaraton Kurpiowski. Wszyscy uczestnicy maratonu mieli do przebiegnięcia 21 097km. Prócz głównego biegu - Półmaratonu, MOSiR Ostrołęka przygotował również Minimaraton dla dzieci oraz Bieg VIP-ów...

więcej ...

Miting Bokserski Kurpie 2009
07.05.2009r.

Trwają ostatnie przygotowania do Mitingu Bokserskiego Juniorów z udziałem reprezentacji Łotwy.
W zawodach oprócz gości z zagranicy wezmą udział polscy zawodnicy, w tym reprezentanci UMKS Ostrołęka.
Miting  odbędzie się w dniach 9 – 10 maja 2009roku w hali sportowej MOSiR, mieszczącej się przy ul. Partyzantów 3 (Wojciechowice).

więcej ...

XV Międzynarodowy Półmaraton Kurpiowski - 10 maja 2009r.
07.05.2009r.

Prezydent Miasta Ostrołęki wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Ostrołęce mają zaszczyt zaprosić na XV Międzynarodowy Półmaraton Kurpiowski, który zaplanowany jest na niedzielę 10 maja 2009 roku.
Celem tegorocznego Półmaratonu jest popularyzacja biegów długich wśród społeczeństwa pod hasłem: "Nie piję, nie palę - uprawiam sport"!

więcej ...

MOSiR ponownie będzie gościł najlepszych polskich siatkarzy!
05.05.2009r.

W ubiegłym roku w Naszych obiektach gościli siatkarze Polski i Argentyny. Wysoki poziom organizacyjny oraz doskonała baza sprawiły, że również w tym roku Polski Związek Piłki Siatkowej powierzył Nam organizację zgrupowania sportowego oraz turnieju z udziałem reprezentacji narodowych!!!

więcej ...

Zapraszamy wszystkie dzieci do korzystania z  FIGLARNI!
05.05.2009r.

Zapraszamy wszystkie dzieci do salonu zabaw Figlarnia -  Salon  znajduje się na drugim piętrze krytej pływalni przy ulicy Piłsudskiego. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19, w soboty w godzinach od 10 do 20, a w niedziele od 12 do 19.      


więcej ...

Sztuczne Lodowisko już czynne! (wideo)
01.05.2009r.
Dziś o godzinie 12.00 odbyło się uroczyste otwarcie Sztucznego Lodowiska przy ul. Witosa 1, umiejscowionego na terenie kortów asfaltowych. Wspólnie z Dyrekcją MOSiRu, Prezydent Miasta Ostrołęki - Janusz Kotowski, zapraszał wszystkich do korzystania z nowej atrakcji, jaka pojawiła się w Naszym mieście.

więcej ...

XXXIII Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness już w sobotę! (wideo)
30.04.2009r.

więcej ...

Montaż Sztucznego Lodowiska przy ul. Witosa 1
30.04.2009r.
Przygotowania do otwarcia Sztucznego lodowiska przy ul. Witosa 1 trwają! Już dziś zostało ono zamontowane i jest przygotowywane do bezpiecznego użytkowania przez wszystkich chętnych. Otwarcie Lodowiska już jutro - o godzinie 9.00 (uroczyste otwarcie zaś o godz. 12.00)!

więcej ...

Sztuczne Lodowisko na świeżym powietrzu w Ostrołęce!!!!!
29.04.2009r.

Prezydent Miasta Ostrołęki oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce zapraszają 1 maja na Sztuczne Lodowisko na świeższym powietrzu. Lodowisko powstanie na kortach asfaltowych przy ul. Witosa 1 i będzie dostępne dla mieszkańców aż do 28 maja i będzie czynne w godzinach od 9.00 do 21.00...

więcej ...

II LO mistrzami Miasta Ostrołęki  Szkół Średnich w piłce nożnej mężczyzn.
27.04.2009r.
Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w piłce nożnej mężczyzn odbywały się dwóch terminach: 21 kwietnia 2009 roku oraz 27 kwietnia 2009 roku. Do udziału przystąpiło sześć szkół średnich z Naszego miasta...

więcej ...

Zapraszamy na korty tenisowe przy ul. Hallera i Witosa!!!!
27.04.2009r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na korty z mączki ceglanej przy ulicy Hallera. Korty będą udostępniane od godziny 13.00 do 20.00, a później aż do zapadnięcia zmroku.

więcej ...

OGŁOSZENIE - Praca w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.
27.04.2009r.

W związku z planowanym w Ostrołęce rozszerzeniem strefy płatnego parkowania ogłaszamy nabór osób chętnych do pracy w charakterze inkasenta.

więcej ...

Trwają przygotowania do obchodów Dni Ostrołęki
27.04.2009r.

Trwają przygotowania do obchodów Dni Ostrołęki. W tym roku głównym punktem programu będzie wielki festyn połączony z koncertem zespołu BAJM w dniu 23 maja. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje na ten dzień cykl imprez sportowo – rekreacyjnych.

więcej ...

Ostrołęcka SP 10 najlepsza na Turnieju piłki nożnej dziewcząt (zdjęcia, wyniki)
19.04.2009r.
Dziś w hali im A. Gołasia odbył się Turniej piłki nożnej dziewcząt rocz. 1996 i młodsze o Puchar Dyrektora MOSiR. W zawodach wystąpiły drużyny z Ostrołęki, Warszawy, Łomży, Makowa Maz. i Łysych. Najlepszy okazał się zespół z SP nr 10 w Ostrołęce.

więcej ...

Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w piłce ręcznej
22.03.2009r.
Dziś w hali. im. A. Gołasia odbyły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w piłce ręcznej mężczyzn o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. W turnieju wystąpiło cztery drużyny. Rozgrywki odbyły się systemem każdy z każdym. Najlepsza okazała się drużyna III LO.

więcej ...

II Ostrołęckie Zawody w Duathlonie pod hasłem „WITAMY WIOSNĘ” (wyniki, zdjęcia, wideo)
21.03.2009r.
Dziś (sobota, 21 marca) odbyły się II Ostrołęckie Zawody w Duathlonie pod hasłem "Witamy Wiosnę". Zawodnicy wystartowali przy rondzie im. J. Radomskiego (ul. Goworowska). Po ok. 5 km biegu przed rondem V Pułku Ułanów Zasławskich wsiedli na rowery i udali w drogę powrotną. Na metę pierwszy dotarł ubiegłoroczny zwycięzca Przemysław Dąbrowski.

więcej ...

II LO mistrzostrzami miasta szkół Średnich w piłce siatkowej mężczyzn
14.03.2009r.
W sobotę 28 lutego o godz. 9.00 na hali im. A. Gołasia rozpoczęły się Mistrzostwa Miasta Ostrołęki szkół Średnich w piłce siatkowej mężczyzn o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta. Jest to już VII edycja tej dwudniowej imprezy.

więcej ...

VII Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w tenisie stołowym
23.02.2009r.

21 lutego w Hali im. A. Gołasia odbyły się VII Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn drużynowo o Puchar Przechodni Prezydenta Miasta Ostrołęki. W rywalizacji kobiet zwyciężyło I LO. Wśród mężczyzn najlepsze okazało się ZSZ nr 1.

więcej ...

Narew wygrywa R-Gol Gup 2009
26.01.2009r.
fot. A . Dobkowski
fot. A . Dobkowski
W niedzielę 25 stycznia w hali sportowo – widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozegrano turniej halowej piłki nożnej rocznika 1999 i młodszych chłopców. Nagrody i pamiątki uczestnikom R-Gol Cup 2009 wręczyli Marek Gogulski, Dariusz Maciak i Janusz Kotowski.

więcej ...

II Halowy Turniej Piłki Nożnej Seniorów o puchar Prezydenta Miasta
22.01.2009r.
fot. J. Łuba
fot. J. Łuba
17 stycznia na Hali Widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia przy ul. Traugutta odbył się Halowy turniej piłki nożnej seniorów. O puchar prezydenta Ostrołęki walczyło sześć zespołów. Zwycięzcami turnieju została drużyna ostrołęckiej Narwi...

więcej ...

XV Międzynarodowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza
13.12.2008r.

13 grudnia 2008 odbył się XV Międzynarodowy Turnieju Halowej Piłki Nożnej z udziałem szesnastu zespołów z Polski i Litwy. W finale Agrykola pokonała ostrołęcką Koronę po rzutach karnych 5:4...

więcej ...

« poprzednie 1 2 3 [ 4 ]
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone