MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Szymon Załęski z III LO zostaje Mistrzem Ostrołęki w tenisie stołowym !
11.12.2018r.

Szymon Załęski z III LO zostaje Mistrzem Ostrołęki w tenisie stołowym !

Do XVII Mistrzostw Ostrołęki Szkół Średnich w Singlowym Tenisie Stołowym Mężczyzn zgłosiło się 52 zawodników z siedmiu ostrołęckich szkół. Zawodnicy zostali rozlosowani do drabinki 64-ro osobowej. Walka odbywała się do dwóch wygranych setów (do 11pkt.) i do dwóch przegranych meczów.
Rozstawieni zawodniczki - faworyci: Damian Kęszczyk, Kuba Dudziec, Andrzej Zych i Sebastian Józwik nie dawali szans rywalom ale tylko do pewnego etapu rozgrywek.
W meczu finałowym Szymon Załęski i Sebastian Zych ten pierwszy wywalczył tytuł Mistrza Ostrołęki a przegrany mógł zawalczyć jeszcze o drugie miejsce z Damianem Struniawskim. Na czwartym miejscu pozostał Michał Niedżwiedzki, który w meczu o 3 miejsce przegrał ze Struniawskim.
Czterech najlepszych zawodników zostało udekorowanych pamiątkowymi dyplomami, a trzy pierwsze medalami i pucharami.
Nagrody zwycięzcom wręczał wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski i dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz.

Organizatorem Mistrzostw był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Kolejne zmagania tenisistów już w środę i czwartek 12 i 13 grudnia - tym razem zagrają panowie i panie drużynowo.

KOŃCOWE WYNIKI RYWALIZACJI:
lp lokata NUMER IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA TYTUŁ uwagi
1 1 61 Szymon Załęski III LO Mistrz sezonu 2018/2019
2 2 3 Andrzej Zych III LO Wicemistrz sezonu 2018/2019 II Wicemistrz 2017/2018
3 3 38 Damian Struniawski ZSZ 4 II Wicemistrz sezonu 2018/2019
4 4 9 Michał Niedźwiedzki II LO
5 5-6 21 Szymon Bronisławski ZSZ 1
6 5-6 26 Wojciech Domański ZSZ 2
7 7-8 1 Damian Kęszczyk ZSZ 2 Mistrz 2017/2018
8 7-8 15 Piotr Pliszka ZSZ 1
9 9-12 12 Sebastian Bakuła ZSZ 2
10 9-12 17 Norbert Dzięgelewski II LO
11 9-12 57 Kamil Góralczyk ZSZ 1
12 9-12 4 Sebastian Józwik ZSZ 2
13 13-16 34 Jakub Ciężar ZSZ 1
14 13-16 8 Sebastian Godlewski ZSZ 4
15 13-16 43 Arkadiusz Kowalczyk ZSZ 2
16 13-16 16 Kuba Mizerek ZSZ 4
17 13-16 6 Daniel Rydzewski ZSZ 1
18 17-24 2 Kuba Dudziec ZSZ 4 Wicemistrz 2017/2018
19 17-24 37 Kamil Faryn ZSZ 2
20 17-24 51 Daniel Kamiński ZSZ 3
21 17-24 45 Artur Koziatek ZSZ 1
22 17-24 29 Michał Stepnowski ZSZ 4
23 17-24 24 Wiktor Wielechowski II LO
24 17-24 55 Radosław Zdunek ZSZ 2
25 25-32 48 Daniel Butler ZSZ 1
26 25-32 19 Bartłomiej Chmielewski III LO
27 25-32 54 Filip Kiernozek II LO
28 25-32 46 Mariusz Lenkiewicz II LO
29 25-32 59 Sebastian Lenkiewicz II LO
30 25-32 42 Krystian Mierzejewski III LO
31 25-32 25 Wiktor Rostkowski I LO
32 25-32 32 Kuba Rostkowski II LO
33 33-48 10 Arkadiusz Białobrzeski I LO
34 33-48 5 Rafał Boryszewski I LO
35 33-48 44 Jakub Cichowski ZSZ 3
36 33-48 60 Aleksander Ciężar II LO
37 33-48 11 Szymon Długołęcki I LO
38 33-48 18 Wiktor Dmochowski ZSZ 3
39 33-48 7 Krystian Duszak ZSZ 3
40 33-48 64 Marcin Gąska ZSZ 4
41 33-48 62 Jakub Kaczyński ZSZ 3
42 33-48 52 Karol Nowak I LO
43 33-48 41 Damian Sadlak III LO
44 33-48 20 Konrad Sęk III LO
45 33-48 35 Krzysztof Smoliński ZSZ 3
46 33-48 63 Szymon Śliżewski I LO
47 33-48 50 Jakub Zduńczyk III LO
48 49-64 28 Michał Gadomski ZSZ 1
49 49-64 22 Andrzej Kaczyński ZSZ 3
50 49-64 47 Dominik Młynarczyk I LO
51 49-64 30 Kacper Mocek III LO
52 49-64 36 Kacper Orzoł I LO

Trenerzy:
I LO – Agata Dmochowska
II LO – Paweł Czartoryski
III LO – Małgorzata Mierzejewska
ZSZ 1 – Piotr Kowalski
ZSZ 2 – Jerzy Dąbrowski
ZSZ 3 – Łukasz Ryfa
ZSZ 4 – Katarzyna Kowalska

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone