MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Monika Kujawa z ZSZ Nr 2 zostaje Mistrzynią Ostrołęki w tenisie stołowym !
06.12.2018r.
Do XVII Mistrzostw Ostrołęki Szkół Średnich w Singlowym Tenisie Stołowym Kobiet zgłosiło się 37 zawodniczek z siedmiu ostrołęckich szkół. Frekwencja była wyższa niż w ubiegłych latach i dziewczyny zostały rozlosowane do drabinki na 48 zawodniczek. Walka odbywała się do dwóch wygranych setów (do 11pkt.) i do dwóch przegranych meczów.
Rozstawione zawodniczki - faworytki: Martyna Trzcińska, Łucja Pisiak, Magda Ciszkowska i Monika Kujawa nie dały szans rywalkom i to waśnie One zajęły cztery pierwsze miejsca w turnieju.
W meczu finałowym Monika Kujawa wygrała z Łucją Pisiak 13:11, 8:11, 11:7 (2:1).
Mecz o czwarte miejsce zakończył się zwycięstwem Martyny Trzcińskiej, która pokonała Magdę Ciszkowską 2:0. Tym samym Ciszkowska zajęła 4 miejsce, a Trzcińska mogła walczyć jeszcze z Pisiak o drugą lokatę.
Pisiak ostatecznie pokonała Trzcińską 12:10, 12:10 (2:0) i tym samym zdobyła srebro.

Cztery najlepsze zawodniczki zostały udekorowane pamiątkowymi dyplomami, a trzy pierwsze medalami i pucharami.
Nagrody zwyciężczyniom wręczał prezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski.

Organizatorem Mistrzostw był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Kolejne zmagania tenisistów już w poniedziałek 10 grudnia - tym razem zagrają panowie.

WYNIKI:

lp lokata NUMER IMIĘ NAZWISKO SZKOŁA TYTUŁ uwagi
1 1 4 Monika Kujawa ZSZ 2 Mistrzyni sezon 2018/2019 II wicemistrzyni 2016/2017
2 2 2 Łucja Pisiak I LO Wicemistrzyni sezon 2018/2019 Mistrzyni 2016/2017
3 3 1 Martyna Trzcińska I LO II Wicemistrzyni sezon 2018/2019 Mistrzyni 2017/2018
4 4 3 Magdalena Ciszkowska ZSZ 4
5 5-6 26 Sylwia Makarewicz ZSZ 2
6 5-6 29 Ilona Zalewska II LO
7 7-8 40 Aleksandra Drężek I LO
8 7-8 20 Kinga Olender ZSZ 3
9 9-12 9 Anita Dumała ZSZ 4
10 9-12 21 Ewa Kisiel ZSZ 1
11 9-12 22 Maria Kołakowska III LO
12 9-12 41 Julia Mroczkowska II LO
13 13-16 30 Ewelina Glinka ZSZ 4
14 13-16 35 Amelia Gromek ZSZ 2
15 13-16 48 Karolina Nalewajk I LO
16 13-16 23 Patrycja Parzych II LO
17 17-24 17 Karolina Domian ZSZ 3
18 17-24 27 Wioletta Duszak ZSZ 4
19 17-24 6 Dominika Kozłowska III LO
20 17-24 24 Natalia Mazuch I LO
21 17-24 18 Kamila Milewska ZSZ 4
22 17-24 38 Natalia Parzych ZSZ 1
23 17-24 37 Julia Prochowicz III LO
24 17-24 31 Anna Suska I LO
25 25-32 8 Zuzanna Borawska II LO
26 25-32 44 Kinga Chrost III LO
27 25-32 15 Wiktoria Domian II LO
28 25-32 25 Martyna Kiernozek ZSZ 2
29 25-32 13 Małgorzata Pazik I LO
30 25-32 46 Gabriela Tańska ZSZ 1
31 25-32 12 Katarzyna Wójcik III LO
32 33-37 7 Julia Grabowska ZSZ 2
33 33-37 11 Ola Kicka ZSZ 3
34 33-37 5 Iza Miecznikowska ZSZ 3
35 33-37 39 Natalia Mróz II LO
36 33-37 10 Kinga Olkowska ZSZ 1
37 33-37 47 Klaudia Piecuska II LO
Trenerzy:                    
I LO – Sylwia Werpachowska                    
II LO – Paweł Czartoryski                    
III LO – Joanna Choduń                    
ZSZ 1 – Piotr Kowalski                    
ZSZ 2 – Jerzy Dąbrowski
ZSZ 3 – Łukasz Ryfa
ZSZ 4 -

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone