MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
XXIV Turniej Harabasza dla Pogoni Siedlce.
27.11.2017r.

XXIV Turniej Harabasza dla Pogoni Siedlce.
Turniej został objęty patronatem honorowym Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego
i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego.

Drużyna Pogoni Siedlce zwyciężyła w 24. Piłkarskim Turnieju im. Aleksandra Harabasza w Ostrołęce.
W finale podopieczni Dariusza Blachy pokonali Bug Wyszków 2:1.

W turnieju zagrało 12 drużyn z rocznika 2005 i młodsi. Rozegrano 48 emocjonujących meczów.
W meczu finałowym spotkały się ekipy z Wyszkowa i Siedlec. O jedną bramkę lepsi okazali się gracze


Pogoni, zdobyli oni zwycięskiego gola na 40 sekund przed końcem meczu. Pogoń wygrała cały turniej
i odebrała zasłużone nagrody.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 MKP POGOŃ SIEDLCE Dariusz Blacha


2 MKS BUG WYSZKÓW Mariusz Szajczyk
3 UKS NAKI OLSZTYN Mateusz Zawadzki

4 APN OSTROŁĘKA Paweł Zalewski
5 UKS AP OSTRÓW MAZ. Jarosław Polak
6 UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA Bartosz Jezierski
7 PAF PŁOŃSK Emil Kuciński, Piotr Matczak
8 MŁKS ŁOMŻA Tomasz Staniórski
9 GKS DELTA SŁUPNO Jerzy Gromadziński
10 MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. Łukasz Kubik
11 ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW Paweł Olszewski
12 OTS KORONA OSTROŁĘKA Rafał Załęski

Najlepsi zawodnicy Turnieju
NAJLEPSZY STRZELEC Fronczak Kuba UKS NAKI OLSZTYN
NAJLEPSZY ZAWODNIK Zadrożny Kacper MKS BUG WYSZKÓW
NAJLEPSZY BRAMKARZ Zbieć Ernest MKP POGOŃ SIEDLCE

Najlepszy zawodnik z klubów ostrołęckich
Olbryś Filip APN OSTROŁĘKA
Najlepsi zawodnicy Drużyn ostrołęckich
NAJLEPSZY ZAWODNIK Miłoszewski Maciej UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA
NAJLEPSZY ZAWODNIK Ciecierski Kacper APN OSTROŁĘKA
NAJLEPSZY ZAWODNIK Paździor Mateusz OTS KORONA OSTROŁĘKA

Sędziowie: Krzysztof Chmielewski, Michał Mulawka, Łukasz Ryfa

Nagrody dla zespołów i zawodników podczas dekoracji wręczali:
Leszek Harabasz - syn Aleksandra Harabasza;
Jerzy Grabowski - Przewodniczący Rady Miasta;
Robert Juchniewicz - Dyrektor MZOS-TiIT;
Grzegorz Milewski - Radny Miasta Ostrołęki;
Kamil Śpiewak - KonkretMarketPożyczkowy.pl

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Wyniki meczów:









































































































































































































































































I dzień Turnieju 25.11.2017r. XXIV Halowy Turniej Piłki Nożnej
im. Aleksandra Harabasza
Ostrołęka, 25,26.11.2017
Lp.Godz.GrupaMeczeWYNIK
110.00AOTS KORONA OSTROŁĘKAUKS ZŁOTA OSTROŁĘKA0:7
210.18BAPN OSTROŁĘKAUKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA2:1
310.36AMKS BUG WYSZKÓWMKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.2:1
410.54BZKS OLIMPIA ZAMBRÓWPAF PŁOŃSK2:2
511.12AUKS NAKI OLSZTYNMŁKS ŁOMŻA3:0
611.30BGKS DELTA SŁUPNOMKP POGOŃ SIEDLCE0:1
12:00UROCZYSTE OTWARCIE
712.20AMKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.OTS KORONA OSTROŁĘKA0:3
812.38AMŁKS ŁOMŻAUKS ZŁOTA OSTROŁĘKA3:2
912.56AUKS NAKI OLSZTYNMKS BUG WYSZKÓW1:4
1013.14BPAF PŁOŃSKAPN OSTROŁĘKA0:4
1113.32BMKP POGOŃ SIEDLCEUKS AP OSTRÓW MAZ.3:0
1213.50BGKS DELTA SŁUPNOZKS OLIMPIA ZAMBRÓW3:2
1314.08AMKS BUG WYSZKÓWMŁKS ŁOMŻA3:1
1414.26AOTS KORONA OSTROŁĘKAUKS NAKI OLSZTYN1:10
1514.44AUKS ZŁOTA OSTROŁĘKAMKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.1:1
1615.02BZKS OLIMPIA ZAMBRÓWMKP POGOŃ SIEDLCE2:5
1715.20BAPN OSTROŁĘKAGKS DELTA SŁUPNO4:1
1815.38BUKS AP OSTRÓW MAZ.PAF PŁOŃSK0:1
1915.56AMŁKS ŁOMŻAOTS KORONA OSTROŁĘKA2:0
2016.14AUKS ZŁOTA OSTROŁĘKAMKS BUG WYSZKÓW1:3
2116.32AMKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.UKS NAKI OLSZTYN0:5
2216.50BAPN OSTROŁĘKAMKP POGOŃ SIEDLCE1:5
2317.08BUKS AP OSTRÓW MAZ.ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW4:1
2417.26BPAF PŁOŃSKGKS DELTA SŁUPNO1:1
2517.44AMKS BUG WYSZKÓWOTS KORONA OSTROŁĘKA3:0
2618.02AMKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.MŁKS ŁOMŻA0:2
2718.20BZKS OLIMPIA ZAMBRÓWAPN OSTROŁĘKA1:5
2818.38BGKS DELTA SŁUPNOUKS AP OSTRÓW MAZ.2:3
2918.56AUKS NAKI OLSZTYNUKS ZŁOTA OSTROŁĘKA4:0
3019.14BPAF PŁOŃSKMKP POGOŃ SIEDLCE0:0

Tabela




































































































TABELA GRUPA A
MPKTBRAMKIzespół
11515-4MKS BUG WYSZKÓW
21223-5UKS NAKI OLSZTYN
398-8MŁKS ŁOMŻA
4411-11UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA
545-10MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.
601-25OTS KORONA OSTROŁĘKA
TABELA GRUPA B
MPKTBRAMKIzespół
11314-3MKP POGOŃ SIEDLCE
21216-8APN OSTROŁĘKA
364-7PAF PŁOŃSK
468-9UKS AP OSTRÓW MAZ.
547-11GKS DELTA SŁUPNO
618-19ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW

















































































































































































































































II dzień Turnieju 26.11.2017r.
Mecze o miejsca 9-12
3109:005A-6BMKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW1:0
3209:185B-6AGKS DELTA SŁUPNOOTS KORONA OSTROŁĘKA5:0
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE KARNE
3309:361a|1A-4BMKS BUG WYSZKÓWUKS AP OSTRÓW MAZ.4:0
3409:542a|2B-3AAPN OSTROŁĘKAMŁKS ŁOMŻA0:07:6
3510:123a|1B-4AMKP POGOŃ SIEDLCEUKS ZŁOTA OSTROŁĘKA3:0
3610:304a|2A-3BUKS NAKI OLSZTYNPAF PŁOŃSK7:2
Mecze o miejsca 9-12
3710:485A-5BMKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.GKS DELTA SŁUPNO2:2
3811:066A-6BOTS KORONA OSTROŁĘKAZKS OLIMPIA ZAMBRÓW0:1
Mecze o miejsca 5-8 KARNE
3911:24Przegrany
ćwierćfinał
1a-2a
UKS AP OSTRÓW MAZ.MŁKS ŁOMŻA2:1
4011:42Przegrany
ćwierćfinał
3a-4a
UKS ZŁOTA OSTROŁĘKAPAF PŁOŃSK1:17:6
MECZE PÓŁFINAŁOWE
4112:001a-2aMKS BUG WYSZKÓWAPN OSTROŁĘKA2:0
4212:183a-4aMKP POGOŃ SIEDLCEUKS NAKI OLSZTYN2:0
Mecze o miejsca 9-12
4312:365B-6BGKS DELTA SŁUPNOZKS OLIMPIA ZAMBRÓW3:2
4412:545A-6AMKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.OTS KORONA OSTROŁĘKA1:1
MECZE O MIEJSCA 1-8
4513:12m7-8MŁKS ŁOMŻAPAF PŁOŃSK0:1
4613:30m5-6UKS AP OSTRÓW MAZ.UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA1:0
4713:48m3-4APN OSTROŁĘKAUKS NAKI OLSZTYN1:4
4814:06m1-2MKS BUG WYSZKÓWMKP POGOŃ SIEDLCE1:2

org/
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone