MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
XXIV Turniej Harabasza dla Pogoni Siedlce.
27.11.2017r.

XXIV Turniej Harabasza dla Pogoni Siedlce.
Turniej został objęty patronatem honorowym Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego
i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego.
Drużyna Pogoni Siedlce zwyciężyła w 24. Piłkarskim Turnieju im. Aleksandra Harabasza w Ostrołęce.
W finale podopieczni Dariusza Blachy pokonali Bug Wyszków 2:1.
W turnieju zagrało 12 drużyn z rocznika 2005 i młodsi. Rozegrano 48 emocjonujących meczów.
W meczu finałowym spotkały się ekipy z Wyszkowa i Siedlec. O jedną bramkę lepsi okazali się gracze Pogoni, zdobyli oni zwycięskiego gola na 40 sekund przed końcem meczu. Pogoń wygrała cały turniej i odebrała zasłużone nagrody.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1 MKP POGOŃ SIEDLCE Dariusz Blacha

2 MKS BUG WYSZKÓW Mariusz Szajczyk

3 UKS NAKI OLSZTYN Mateusz Zawadzki

4 APN OSTROŁĘKA Paweł Zalewski
5 UKS AP OSTRÓW MAZ. Jarosław Polak
6 UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA Bartosz Jezierski
7 PAF PŁOŃSK Emil Kuciński, Piotr Matczak
8 MŁKS ŁOMŻA Tomasz Staniórski
9 GKS DELTA SŁUPNO Jerzy Gromadziński
10 MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. Łukasz Kubik
11 ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW Paweł Olszewski
12 OTS KORONA OSTROŁĘKA Rafał Załęski

Najlepsi zawodnicy Turnieju
NAJLEPSZY STRZELEC Fronczak Kuba UKS NAKI OLSZTYN
NAJLEPSZY ZAWODNIK Zadrożny Kacper MKS BUG WYSZKÓW
NAJLEPSZY BRAMKARZ Zbieć Ernest MKP POGOŃ SIEDLCE

Najlepszy zawodnik z klubów ostrołęckich
Olbryś Filip APN OSTROŁĘKA
Najlepsi zawodnicy Drużyn ostrołęckich
NAJLEPSZY ZAWODNIK Miłoszewski Maciej UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA
NAJLEPSZY ZAWODNIK Ciecierski Kacper APN OSTROŁĘKA
NAJLEPSZY ZAWODNIK Paździor Mateusz OTS KORONA OSTROŁĘKA

Sędziowie: Krzysztof Chmielewski, Michał Mulawka, Łukasz Ryfa

Nagrody dla zespołów i zawodników podczas dekoracji wręczali:
Leszek Harabasz - syn Aleksandra Harabasza;
Jerzy Grabowski - Przewodniczący Rady Miasta;
Robert Juchniewicz - Dyrektor MZOS-TiIT;
Grzegorz Milewski - Radny Miasta Ostrołęki;
Kamil Śpiewak - KonkretMarketPożyczkowy.pl

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Wyniki meczów:

I dzień Turnieju 25.11.2017r. XXIV Halowy Turniej Piłki Nożnej
im. Aleksandra Harabasza
Ostrołęka, 25,26.11.2017
Lp. Godz. Grupa Mecze WYNIK
1 10.00 A OTS KORONA OSTROŁĘKA UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA 0:7
2 10.18 B APN OSTROŁĘKA UKS AP OSTRÓW MAZOWIECKA 2:1
3 10.36 A MKS BUG WYSZKÓW MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. 2:1
4 10.54 B ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW PAF PŁOŃSK 2:2
5 11.12 A UKS NAKI OLSZTYN MŁKS ŁOMŻA 3:0
6 11.30 B GKS DELTA SŁUPNO MKP POGOŃ SIEDLCE 0:1
12:00 UROCZYSTE OTWARCIE
7 12.20 A MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. OTS KORONA OSTROŁĘKA 0:3
8 12.38 A MŁKS ŁOMŻA UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA 3:2
9 12.56 A UKS NAKI OLSZTYN MKS BUG WYSZKÓW 1:4
10 13.14 B PAF PŁOŃSK APN OSTROŁĘKA 0:4
11 13.32 B MKP POGOŃ SIEDLCE UKS AP OSTRÓW MAZ. 3:0
12 13.50 B GKS DELTA SŁUPNO ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW 3:2
13 14.08 A MKS BUG WYSZKÓW MŁKS ŁOMŻA 3:1
14 14.26 A OTS KORONA OSTROŁĘKA UKS NAKI OLSZTYN 1:10
15 14.44 A UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. 1:1
16 15.02 B ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW MKP POGOŃ SIEDLCE 2:5
17 15.20 B APN OSTROŁĘKA GKS DELTA SŁUPNO 4:1
18 15.38 B UKS AP OSTRÓW MAZ. PAF PŁOŃSK 0:1
19 15.56 A MŁKS ŁOMŻA OTS KORONA OSTROŁĘKA 2:0
20 16.14 A UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA MKS BUG WYSZKÓW 1:3
21 16.32 A MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. UKS NAKI OLSZTYN 0:5
22 16.50 B APN OSTROŁĘKA MKP POGOŃ SIEDLCE 1:5
23 17.08 B UKS AP OSTRÓW MAZ. ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW 4:1
24 17.26 B PAF PŁOŃSK GKS DELTA SŁUPNO 1:1
25 17.44 A MKS BUG WYSZKÓW OTS KORONA OSTROŁĘKA 3:0
26 18.02 A MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. MŁKS ŁOMŻA 0:2
27 18.20 B ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW APN OSTROŁĘKA 1:5
28 18.38 B GKS DELTA SŁUPNO UKS AP OSTRÓW MAZ. 2:3
29 18.56 A UKS NAKI OLSZTYN UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA 4:0
30 19.14 B PAF PŁOŃSK MKP POGOŃ SIEDLCE 0:0

Tabela
TABELA GRUPA A
M PKT BRAMKI zespół
1 15 15-4 MKS BUG WYSZKÓW
2 12 23-5 UKS NAKI OLSZTYN
3 9 8-8 MŁKS ŁOMŻA
4 4 11-11 UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA
5 4 5-10 MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.
6 0 1-25 OTS KORONA OSTROŁĘKA
TABELA GRUPA B
M PKT BRAMKI zespół
1 13 14-3 MKP POGOŃ SIEDLCE
2 12 16-8 APN OSTROŁĘKA
3 6 4-7 PAF PŁOŃSK
4 6 8-9 UKS AP OSTRÓW MAZ.
5 4 7-11 GKS DELTA SŁUPNO
6 1 8-19 ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW


II dzień Turnieju 26.11.2017r.
Mecze o miejsca 9-12
31 09:00 5A-6B MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW 1:0
32 09:18 5B-6A GKS DELTA SŁUPNO OTS KORONA OSTROŁĘKA 5:0
MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE KARNE
33 09:36 1a|1A-4B MKS BUG WYSZKÓW UKS AP OSTRÓW MAZ. 4:0
34 09:54 2a|2B-3A APN OSTROŁĘKA MŁKS ŁOMŻA 0:0 7:6
35 10:12 3a|1B-4A MKP POGOŃ SIEDLCE UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA 3:0
36 10:30 4a|2A-3B UKS NAKI OLSZTYN PAF PŁOŃSK 7:2
Mecze o miejsca 9-12
37 10:48 5A-5B MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. GKS DELTA SŁUPNO 2:2
38 11:06 6A-6B OTS KORONA OSTROŁĘKA ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW 0:1
Mecze o miejsca 5-8 KARNE
39 11:24 Przegrany
ćwierćfinał
1a-2a
UKS AP OSTRÓW MAZ. MŁKS ŁOMŻA 2:1
40 11:42 Przegrany
ćwierćfinał
3a-4a
UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA PAF PŁOŃSK 1:1 7:6
MECZE PÓŁFINAŁOWE
41 12:00 1a-2a MKS BUG WYSZKÓW APN OSTROŁĘKA 2:0
42 12:18 3a-4a MKP POGOŃ SIEDLCE UKS NAKI OLSZTYN 2:0
Mecze o miejsca 9-12
43 12:36 5B-6B GKS DELTA SŁUPNO ZKS OLIMPIA ZAMBRÓW 3:2
44 12:54 5A-6A MKS MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. OTS KORONA OSTROŁĘKA 1:1
MECZE O MIEJSCA 1-8
45 13:12 m7-8 MŁKS ŁOMŻA PAF PŁOŃSK 0:1
46 13:30 m5-6 UKS AP OSTRÓW MAZ. UKS ZŁOTA OSTROŁĘKA 1:0
47 13:48 m3-4 APN OSTROŁĘKA UKS NAKI OLSZTYN 1:4
48 14:06 m1-2 MKS BUG WYSZKÓW MKP POGOŃ SIEDLCE 1:2

org/

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone