MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Olimpijczyk Tomasz Majewski w Ostrołęce.
20.09.2017r.

Niedawno jeszcze znakomity sportowiec, a obecnie działacz PZLA był honorowym gościem Mityngu Młodzików rozgrywanego 19 września 2017r. na miejskim stadionie przy ul. Witosa 1.
Lekkoatleci z całego regionu wzięli udział w mityngu młodzików organizowanym przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki. Gościem specjalnym imprezy był dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski.

Tomasz Majewski powitany przez licznie zgromadzoną publiczność gorącymi brawami musiał wziąć się szybko do pracy, bo czekała na Niego kolejka fanów do zrobienia wspólnego zdjęcia i zdobycia autografu. Mistrz bardzo chętnie rozdawał autografy dzieciom, młodzieży i dorosłym. Dwukrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich zaznaczył że, on też zaczynał na małych arenach, by później stopniowo przenosić się na coraz większe zawody. Skierował do młodzieży słowa: "przykładajcie się, startujcie, bijcie rekordy życiowe i zdobywajcie medale.

Czterokrotny olimpijczyk spotkał się wcześniej z dziećmi w hali sportowej przy ul. Partyzantów 3 oraz w Urzędzie Miasta z władzami Ostrołęki.

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce był partnerem tego wydarzenia.
Zapraszamy do galerii zdjęć: Arkadiusz Dobkowski i Michał Kowalczyk GALERIA
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone