MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Informacje (18.09.2017)
18.09.2017r.

Od października Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych do uczestniczenia w zajęciach Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia. Celem projektu jest objęcie regularnym szkoleniem sportowym jak największej i najmłodszej grupy dzieci z terenu miasta Ostrołęki i regionu, aby w przyszłości mogły trafić do naszych drużyn ligowych.
Treningi prowadzić będą trenerzy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp i Ostrołęckiego Towarzystwa Piłki Siatkowej NIKE. Zapraszamy głównie dzieci z klas IV, V i VI.
Organizatorem Akademii Siatkówki im. Arkadiusza Gołasia jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zapisy do poszczególnych grup oraz wszelkie informacje na temat projektu można uzyskać telefonicznie pod numerem 29 760 68 68, wew. 17.
.................................................................
Zapraszamy do kibicowania zespołom uczestniczącym w rozgrywkach piętnastej edycji ostrołęckiej amatorskiej ligi piłki nożnej siódemek, których organizatorem jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Wszystkie mecze, podobnie jak w poprzednich edycjach, rozgrywane będą w piątkowe wieczory na terenie boiska ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa 1.
Tytułu mistrzowskiego, wywalczonego podczas wiosennych zmagań, broni drużyna Revo Cosmetics. Kto wygra tym razem ostrołęcką ligę „siódemek”, przekonamy się 20 października, kiedy to zakończy się rywalizacja.
.................................................................
Fanów tenisa ziemnego zapraszamy na korty z mączki ceglanej przy ulicy Hallera. Korty są udostępniane codziennie od godziny 10.00 do godziny 22.00. Rezerwacji kortu można dokonywać telefonicznie pod numerem: 784 151 307.
MZOS-TiIT zaprasza także miłośników tenisa do odwiedzania kortów asfaltowych położonych na terenie Ośrodka przy ulicy Witosa. Korty czynne są codziennie od godziny 9.00, aż do zapadnięcia zmroku.
.................................................................
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej informuje, że w dniach od 25. do 29. września zaplanowane są na terenie Ostrołęki cząstkowe roboty drogowe na następujących ulicach:
- 25. i 26. września – ulice Goworowska i Bohaterów Warszawy,
- 27. września – ulice Gocłowskiego i Staszica,
- 28. września –  ulica Gocłowskiego i aleja Księdza Jerzego Popiełuszki,
- 29. września – ulica 11. Listopada i aleja Księdza Jerzego Popiełuszki.
Za ewentualne utrudnienia mogące wystąpić w ruchu kołowym podczas wykonywanych prac MZOS-TiIT przeprasza kierowców i prosi jednocześnie o zachowanie w rejonie prowadzonych robót szczególnej ostrożności.
.................................................................
Zapraszamy również po bieżące informacje na facebook
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone