MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Mityng Młodzików OKLA z Tomaszem Majewskim 19.09.2017
14.09.2017r.

Mityng Młodzików OKLA z Tomaszem Majewskim już 19 września (wtorek) o godz. 15:00
Dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski będzie gościem specjalnym Mityngu Młodzików organizowanego przez Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki. W zawodach na stadionie MZOS-TiIT przy ulicy Witosa 1 wezmą udział reprezentanci klubów z całego regionu.

- Tomasz Majewski to wybitny lekkoatleta mający na koncie dwa złote medale Igrzysk Olimpijskich, medale mistrzostw świata i Europy, a także zwycięstwa w wielu prestiżowych imprezach.
Wizytę dwukrotny mistrz olimpijski rozpocznie od spotkania z władzami miasta w ostrołęckim ratuszu. Następnie w hali przy ulicy Partyzantów 3 w Wojciechowicach spotka się z dziećmi i młodzieżą. W planie wizyty mistrza jest także spotkanie z mediami, a następnie wizyta na stadionie przy ulicy Witosa, gdzie o godz. 15.00 wystartuje Mityng Młodzików.

Do rywalizacji w zawodach mają przystąpić reprezentanci klubów z całego regionu m.in. Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także Łomży, Przasnysza, Chorzel, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, czy też Pułtuska.

Polecamy to spotkanie z mistrzem !
Przyjdź na stadion MZOS-TiIT - zdobądź autograf Tomasza Majewskiego.
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone