Aktualności sportowe
 Impreza tenisowa w ramach "Wakacji w MZOS-TiIT"
24.07.2017r.

Tenisowe batalie dzieci i młodzieży na kortach przy ul. Hallera.

Tenisowy turniej Konkret Cup 2017 to nie tylko rywalizacja dla seniorów. Do zmagań przystąpili również młodsi tenisiści w kategorii do lat 18 oraz najmłodsi adepci w formule mini tenis. Dla nich również czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów turnieju.

W gronie mini tenisa najlepszy Kuba Bieżuński, który wygrał wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajął Filip Techmański, a trzecie Paulina Bieżuńska. Tuż za podium uplasował się Dawid Majewski.

W rywalizacji juniorów zwyciężył Rafał Boryszewski, który w finale pokonał Dawida Buczyńskiego 6:4. W meczu o trzecie miejsce Łukasz Brzozowski pokonał Mateusza Cichowskiego 6:2.

Impreza została przeprowadzona w ramach "Wakacji w MZOS-TiIT", a organizatorem turnieju było Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i MZOS-TiIT.