MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
OGŁOSZENIA (02.05.2017)
02.05.2017r.

Jedenaście zespołów z Ostrołęki i regionu rywalizuje w czternastej wiosennej edycji Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo –Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Tytułu mistrzowskiego broni zespół FC Łęg Przedmiejski. Mecze rozgrywane są w piątkowe wieczory na boisku ze sztuczną trawa przy ulicy Witosa 1, początek gier po godzinie 19.30. Zapraszamy do kibicowania!
-------------------------------------------------
Od 24. kwietnia główną siedzibą Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej jest budynek znajdujący się na terenie kortów tenisowych przy ulicy Hallera 10. W obiekcie znajdują się między innymi administracja, dział finansowy, kadrowy, BHP oraz sekcja marketingu i organizacji imprez. Godziny pracy nie uległy zmianie, biura MZOS-TiIT czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00.
-------------------------------------------------
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce informuje, że od początku kwietnia został znacząco zwiększony obszar i zakres zadań związanych z utrzymaniem i konserwacją terenów zieleni miejskiej w Ostrołęce o około 60 hektarów.
W związku z powyższym obsługa Sekcji Utrzymania Terenów Zieleni będzie pracować przez siedem dni w tygodniu, co oznacza od początku  kwietnia w każdy weekend na ulicach miasta pojawią się ekipy sprzątające, które początkowo będą porządkować okolice ulicy Wincentego Witosa, skweru przy ulicy Brata Zenona Żebrowskiego, parku rekreacyjnego przy ulicy Bursztynowej, placu przy domach handlowych „Kupiec” i „Handlowiec", parkingu przy ulicy Obozowej. Obszar sobotnio-niedzielnego sprzątania nie jest na razie dokładnie sprecyzowany i będzie prawdopodobnie rotacyjnie zmieniany w zależności od potrzeb.
Apelujemy do mieszkańców Ostrołęki o zachowanie czystości na terenach parków, placów zabaw, ulic i skwerów.
-------------------------------------------------
Trwają zapisy do XXIII edycji Półmaratonu Kurpiowskiego oraz  I Kurpiowskiej Dziesiątki, czyli jak sama nazwa wskazuje biegu na dystansie 10 kilometrów. Organizator obu biegów, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, serdecznie zaprasza do udziału w rywalizacji. Na liście uczestników jest już ponad dwieście pięćdziesiąt nazwisk, głównie biegaczy z Ostrołęki i regionu, ale swój udział w imprezie zgłosili także zawodnicy z Czech, Białorusi i Ukrainy. Wytyczone trasy mają atesty Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Tegoroczna największa impreza biegowa w regionie odbędzie się 28 maja. Zapisy do biegów prowadzone są na stronie internetowej polmaratonkurpiowski.pl. Prosimy też o wszelkie uwagi i sugestie dotyczące organizacji tego wydarzenia, które pomogą organizatorom jeszcze bardziej sprawnie przeprowadzić tegoroczna imprezę. Adres do korespondencji: marketing1@mzostiit.ostroleka.pl.  
-------------------------------------------------
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej informuje, że w dniach od 8. do 12. maja zaplanowane są na terenie Ostrołęki cząstkowe roboty drogowe na następujących ulicach:
- 8. maja – ulice 11. Listopada i Graniczna,
- 9. maja – ulice 11. Listopada i Głowackiego,
- 10. maja – ulice Bohaterów Warszawy i Słowackiego,
- 11. maja – ulice Bohaterów Warszawy i Pomian,
- 12. maja – ulice Szkolna i Steyera.
Za ewentualne utrudnienia mogące wystąpić w ruchu kołowym podczas wykonywanych prac MZOS-TiIT przeprasza kierowców i prosi jednocześnie o zachowanie w rejonie prowadzonych robót szczególnej ostrożności.
Roboty będą prowadzone w godz. 7:00 - 15:00
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone