MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Ogłoszenia (03.04.2017)
03.04.2017r.

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce informuje, że od 1 kwietnia br. został zwiększony obszar i zakres zadań związanych z utrzymaniem i konserwacją terenów zieleni miejskiej w Ostrołęce o około 60 hektarów.
W związku z powyższym obsługa Sekcji Utrzymania Terenów Zieleni będzie pracować przez siedem dni w tygodniu, co oznacza od początku  kwietnia w każdy weekend na ulicach miasta pojawią się ekipy sprzątające, które początkowo będą porządkować okolice ulicy Wincentego Witosa, skweru przy ulicy Brata Zenona Żebrowskiego, parku rekreacyjnego przy ulicy Bursztynowej, placu przy domach handlowych „Kupiec” i „Handlowiec", parkingu przy ulicy Obozowej. Obszar sobotnio-niedzielnego sprzątania nie jest na razie dokładnie sprecyzowany i będzie prawdopodobnie rotacyjnie zmieniany w zależności od potrzeb.
Apelujemy do mieszkańców Ostrołęki o zachowanie czystości na terenach parków, placów zabaw, ulic i skwerów.
-----------------------------------------------
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce organizuje już po raz czternasty amatorskie rozgrywki w piłce nożnej 7-osobowej. Wszystkie mecze, podobnie jak w poprzednich edycjach, rozgrywane będą na terenie boiska ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa 1.
Formuła rozgrywek jest otwarta, a jednym z nielicznych warunków, które musi spełniać dobry stan zdrowia. Swoją ofertę MZOS-TiIT dedykuje szczególnie firmom i instytucjom, które wystawiając do sportowej rywalizacji swoje reprezentacje, zyskują bezpłatną promocję w lokalnych mediach. Udział zespołu w rozgrywkach można też sfinansować ze środków funduszy socjalnych.
Zapisy do ostrołęckiej amatorskiej ligi „siódemek” przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu: 29 760 68 68, wewnętrzny 19 lub drogą elektroniczną: marketing1@mzostiit.ostroleka.pl.
-----------------------------------------------
Wszystkich sympatyków tenisa ziemnego Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na  korty asfaltowe znajdujące się na terenie Ośrodka przy ulicy Witosa. Korty czynne są codziennie od godziny 9.00 i można z nich korzystać aż do zmierzchu. Do świąt wielkanocnych wstęp na korty jest bezpłatny.
Na kortach z mączki ceglanej przy ulicy Hallera po okresie zimowym trwają prace naprawczo – konserwacyjne. O ile aura będzie sprzyjająca otwarcie tych kortów nastąpi już w połowie kwietnia.    
-----------------------------------------------
Trwają zapisy do XXIII edycji Półmaratonu Kurpiowskiego oraz  I Kurpiowskiej Dziesiątki, czyli jak sama nazwa wskazuje biegu na dystansie 10 kilometrów. Organizator obu biegów, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, serdecznie zaprasza do udziału w rywalizacji. Na liście uczestników jest już blisko  sto pięćdziesiąt nazwisk, głównie biegaczy z Ostrołęki i regionu, ale swój udział w imprezie zgłosili także zawodnicy z Czech i Ukrainy. Wytyczone trasy mają atesty Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Tegoroczna największa impreza biegowa w regionie odbędzie się 28 maja. Zapisy do biegów prowadzone są na stronie internetowej polmaratonkurpiowski.pl. Prosimy też o wszelkie uwagi i sugestie dotyczące organizacji tego wydarzenia, które pomogą organizatorom jeszcze bardziej sprawnie przeprowadzić tegoroczna imprezę. Adres do korespondencji: marketing1@mzostiit.ostroleka.pl.  
-----------------------------------------------
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oferuje do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o łącznej powierzchni prawie 170 m2 po generalnym remoncie zlokalizowany na parterze i na pierwszym piętrze, w budynku hali sportowej przy ulicy Partyzantów 3 w Ostrołęce.
Lokal składa się z trzech pomieszczeń. Na parterze są dwie sale o powierzchni około 40 i 70 m2, które są ze sobą połączone szerokim przejściem, na pierwszym piętrze znajduje się sala o powierzchni ponad 55 m2 z łazienką i prysznicem oraz węzłem sanitarnym. Wejście do lokalu od strony parkingu jest niezależne.
Lokal może być wykorzystywany przede wszystkim w zakresie sportu i rekreacji, np. klub fitness, siłownia, sala sportów walki.
Kontakt w sprawie wynajmu lokalu pod numerem telefonu 29 760 68 68 lub bezpośrednio w hali, ulica Partyzantów 3.
-----------------------------------------------
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej informuje, że w dniach od 10. do 14. kwietnia zaplanowane są na terenie Ostrołęki cząstkowe roboty drogowe na następujących ulicach:
- 10. i 11. kwietnia – aleja Jana Pawła II i ulica 11. Listopada,
- 12. kwietnia – ulice Insurekcyjna i Konopnickiej,
- 13. kwietnia – ulice Buczka i Parkowa,
- 14. kwietnia – ulice Buczka i Sygietyńskiego.
Wymienione roboty wykonywane będą przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Za ewentualne utrudnienia mogące wystąpić w ruchu kołowym podczas wykonywanych prac MZOS-TiIT przeprasza kierowców i prosi jednocześnie o zachowanie w rejonie prowadzonych robót szczególnej ostrożności. Roboty będą prowadzone w godzinach 7:00 - 15:00
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone