MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Mistrzyniami Miasta Ostrołęki w koszykówce zawodniczki z III LO !
20.03.2017r.

Mistrzyniami Miasta Ostrołęki w koszykówce zawodniczki z III LO !

Do mistrzostw w żeńskiej koszykówce przystąpiło siedem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A zwyciężyły koszykarki II LO, do półfinału awansowały także zawodniczki ZSZ 3. W grupie B zgodnie z planem zwyciężyły zawodniczki III LO, wyprzedzając ZSZ 1, którego uczennice stały się dość nieoczekiwanie czarnym koniem turnieju. Najpierw w grupie wygrały dwoma punktami z ZSZ 2, a w półfinale były o jeden punkt lepsze od II LO.

W finałowym meczu podopieczne Macieja Kruszewskiego wygrały ze znakomicie radzącymi sobie w tych Mistrzostwach dziewczynami z "Metalówki".
W finale faworytkami były zawodniczki z trzeciego liceum, ale koszykarki z ZSZ nr 1 walczyły niezwykle ambitnie, utrzymując kontakt punktowy z przeciwniczkami. Jednak końcówka należała już do dziewczyn z III LO i to właśnie One zostały mistrzyniami miasta.

Poniżej szczegółowe wyniki rywalizacji.
Grupa A:
ZSZ 4 - II LO 10:36
ZSZ 3 - I LO 25:20
ZSZ 4 - ZSZ 3 13:44
II LO - I LO 29:26
ZSZ 4 - I LO 23:54
II LO - ZSZ 3 35:14

Klasyfikacja:
1. II LO - 6 pkt;
2. ZSZ 3 - 5 pkt;
3. I LO - 4 pkt;
4. ZSZ 4 - 3 pkt;

Grupa B:
III LO - ZSZ 2 35:12
III LO - ZSZ 1 31:10
ZSZ 2 - ZSZ 1 16:18

Klasyfikacja:
1. III LO - 4 pkt;
2. ZSZ 1 - 3 pkt;
3. ZSZ 2 - 2 pkt;

Półfinały:
II LO - ZSZ 1 18:19
III LO - ZSZ 3 50:17

Mecz o 5. miejsce: I LO - ZSZ 2 25:20;
Mecz o 3. miejsce: II LO - ZSZ 3 30:19;
Finał: ZSZ 1 - III LO 22:29

Klasyfikacja końcowa:
1. III Liceum Ogólnokształcące (Wiktoria Czarnecka, Alicja Rostkowska, Alicja Kopania, Monika Perzan, Patrycja Krupka, Patrycja Koźliczak, Natalia Warszawin, Angelika Piórkowska, Patrycja Białobrzewska) - trener: Maciej Kruszewski,
2. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (Gabriela Tańska, Natalia Parzych, Kinga Olkowska, Sylwia Florek, Dominika Prusaczyk, Natalia Dąbrowska, Ilona Żerańska, Magda Laszczkowska, Blanka Krysiak, Ewelina Posmyk, Adrianna Gers) - trener: Sławomir Sobczak,
3. II Liceum Ogólnokształcące (Kamila Kolanowska, Joanna Tomczak, Paulina Kojtek, Wiktoria Napiórkowska, Dominika Ostrowska, Anna Kowalska, Natalia Trzaska, Palina Adzerykha, Daria Dudziak, Anna Banul) - trener: Justyna Trzeciak-Samluk,
4. Zespół Szkół Zawodowych nr 3 - trener: Łukasz Ryfa,
5. I Liceum Ogólnokształcące - trener: Konrad Grus,
6. Zespół Szkół Zawodowych nr 2 - trener: Marek Dembiński,
7. Zespół Szkół Zawodowych nr 4.

Sędziowie: Artur Choduń, Łukasz Ryfa, Sławomir Sobczak

Puchar i medale wręczyli zwycięzkim drużynom dyrektora MZOS-TiIT w Ostrołęce Robert Juchniewicz i przewodniczący Rady Miasta Jerzey Grabowski.
Organizatorem zawodów był MZOS-TiIT w Ostrołęce.

Zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ
Zdjęcia do artykułu :


Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone