MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Ogłoszenia (13.03.2017)
13.03.2017r.

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce organizuje już po raz czternasty amatorskie rozgrywki w piłce nożnej 7-osobowej. Wszystkie mecze, podobnie jak w poprzednich edycjach, rozgrywane będą na terenie boiska ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa 1.
Formuła rozgrywek jest otwarta, a jednym z nielicznych warunków, które musi spełniać dobry stan zdrowia. Swoją ofertę MZOS-TiIT dedykuje szczególnie firmom i instytucjom, które wystawiając do sportowej rywalizacji swoje reprezentacje, zyskują bezpłatną promocję w lokalnych mediach. Udział zespołu w rozgrywkach można też sfinansować ze środków funduszy socjalnych.
Zapisy do ostrołęckiej amatorskiej ligi „siódemek” przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu: 29 760 68 68, wewnętrzny 19 lub drogą elektroniczną: marketing1@mzostiit.ostroleka.pl
................................................................................
W sobotę 1 kwietnia w hali imienia Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta 1wystąpi kabaret Neo - Nówka. Artyści zaprezentują swój najnowszy nowy program pod tytułem "Kazik sam w domu". Początek koncertu zaplanowano na godzinę 20.00. Bilety są już do nabycia między innym biurze administracji hali.
................................................................................
Trwają zapisy do XXIII edycji Półmaratonu Kurpiowskiego oraz  I Kurpiowskiej Dziesiątki, czyli jak sama nazwa wskazuje biegu na dystansie 10 kilometrów. Organizator obu biegów, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, serdecznie zaprasza do udziału w rywalizacji. Na liście uczestników jest już ponad setka nazwisk, głównie biegaczy z Ostrołęki i regionu. Wytyczone trasy mają atesty Polskiego Związku Lekkie Atletyki. Tegoroczna największa impreza biegowa w regionie odbędzie się 28 maja. Zapisy do biegów prowadzone są na stronie internetowej polmaratonkurpiowski.pl Prosimy też o wszelkie uwagi i sugestie dotyczące organizacji tego wydarzenia, które pomogą organizatorom jeszcze bardziej sprawnie przeprowadzić tegoroczna imprezę. Adres do korespondencji: marketing1@mzostiit.ostroleka.pl
................................................................................
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oferuje do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o łącznej powierzchni prawie 170 m2 po generalnym remoncie zlokalizowany na parterze i na pierwszym piętrze, w budynku hali sportowej przy ulicy Partyzantów 3 w Ostrołęce.
Lokal składa się z trzech pomieszczeń. Na parterze są dwie sale o powierzchni około 40 i 70 m2, które są ze sobą połączone szerokim przejściem, na pierwszym piętrze znajduje się sala o powierzchni ponad 55 m2 z łazienką i prysznicem oraz węzłem sanitarnym. Wejście do lokalu od strony parkingu jest niezależne.
Lokal może być wykorzystywany przede wszystkim w zakresie sportu i rekreacji, np. klub fitness, siłownia, sala sportów walki.
Kontakt w sprawie wynajmu lokalu pod numerem telefonu 29 760 68 68 lub bezpośrednio w hali, ulica Partyzantów 3.
................................................................................
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej informuje, że w dniach od 20 do 24. marca zaplanowane są na terenie Ostrołęki cząstkowe roboty drogowe na następujących ulicach:
- 20. i 21. marca – ulice Inwalidów Wojennych i Sierakowskiego,
- 22. i 23. marca – ulice 11. Listopada i Zawadzkiego „Zośki”,
- 24. marca – ulice Piłsudskiego i Goworowska.
Wymienione roboty wykonywane będą przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Za ewentualne utrudnienia mogące wystąpić w ruchu kołowym podczas wykonywanych prac MZOS-TiIT przeprasza kierowców i prosi jednocześnie o zachowanie w rejonie prowadzonych robót szczególnej ostrożności.
Roboty będą prowadzone w godzinach 7:00 - 15:00
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone