AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
XXVI Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza przeszedł do historii
03.12.2019r.

2019.11.30 (sobota)
XXVI Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza dla rocznika 2007
Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego - przeszedł do historii.
Celami turnieju piłkarskiego dla młodych adeptów piłki nożnej było uczczenie pamięci znakomitego trenera i wychowawcy młodzieży, popularyzacja halowej piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej
oraz promocja zdrowego stylu życia.

Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn:
1. OSTROVIA Ostrów Maz., trener Kamil Małkiński,
2. KS ARMADO, trener Piotr Domański,
3. OTS II Korona Ostrołęka, trener Mariusz Szymczyk,
4. OSTROVIA II Ostrów Maz., trener Kamil Małkiński,
5. APN Ostrołęka, trener Jacek Żylak,
6. ORZ Goworowo, trener Bartosz Dziełak,
7. KS II ARMADO, trener Bogusz Karol
8. OTS Korona Ostrołęka, trener Mariusz Szymczyk,
9. ORZEŁ Sypniewo, trener Zenon Mierzejewski,
10. APN II Ostrołęka, trener Piotr Kuciński.

Już od godzin rannych rozpoczęły się zmagania drużyn, które grały systemem "każdy z każdym", w dwóch grupach. Na boisku grało pięciu zawodników i bramkarz. Czas meczu 15 minut.
Od pierwszych spotkań dało się zauważyć bardzo wyrównany poziom drużyn, które walczyły o wyjście z grupy.
Do półfinałów weszły cztery zespoły: APN, APN II, KORONA, OSTROVIA

Wyniki wszystkich meczów:
Lp. Godz. Grupa Mecze WYNIK
1 9:00 A OSTROVIA II Ostrów Maz. APN Ostrołęka 2:9
2 9.20 B ORZEŁ Sypniewo APN II Ostrołęka 4:4
3 9.40 A OSTROVIA Ostrów Maz. ARMADO Warszawa 4:3
4 10:00 B ORZ Goworowo ARMADO II Warszawa 3:3
5 10.20 A OSTROVIA II Ostrów Maz. ARMADO Warszawa 1:1
6 10.40 B ORZEŁ Sypniewo ARMADO II Warszawa 3:2
7 11.00 A OSTROVIA Ostrów Maz. KORONA II Ostrołęka 1:1
8 11.20 B ORZ Goworowo KORONA Ostrołęka 0:2
9 11.40 A APN Ostrołęka KORONA II Ostrołęka 1:3
10 12.20 B APN II Ostrołęka KORONA Ostrołęka 2:3
11 12.40 A OSTROVIA Ostrów Maz. OSTROVIA II Ostrów Maz. 4:0
12 13.00 B ORZ Goworowo ORZEŁ Sypniewo 1:2
13 13.20 A ARMADO Warszawa KORONA II Ostrołęka 2:2
14 13.40 B ARMADO II Warszawa KORONA Ostrołęka 0:3
15 14.00 A OSTROVIA Ostrów Maz. APN Ostrołęka 0:2
16 14.20 B ORZ Goworowo APN II Ostrołęka 0:1
17 14.40 A KORONA II Ostrołęka OSTROVIA II Ostrów Maz. 0:1
18 15.00 B KORONA Ostrołęka ORZEŁ Sypniewo 4:0
19 15.20 A ARMADO Warszawa APN Ostrołęka 1:2
20 15.40 B ARMADO II Warszawa APN II Ostrołęka 0:3

Wyniki grupy A
miejsce PKT BRAMKI DRUŻYNA
1 9 14-6 APN Ostrołęka
2 7 9-6 OSTROVIA Ostrów Maz.
3 5 6-5 KORONA II Ostrołęka
4 4 4-14 OSTROVIA II Ostrów Maz.
5 2 7-9 ARMADO Warszawa
Wyniki grupy B
miejsce PKT BRAMKI DRUŻYNA
1 12 12-2 KORONA Ostrołęka
2 7 10-7 APN II Ostrołęka
3 7 9-11 ORZEŁ Sypniewo
4 1 4-8 ORZ Goworowo
5 1 5-12 ARMADO II Warszawa

Wyniki o miejsca:
21 16.00 O miejsca 9-10
5A - 5B ARMADO Warszawa ARMADO II Warszawa 5:3
22 16.20 PÓŁFINAŁ (a)
1A - 2B APN Ostrołęka APN II Ostrołęka 1:1 / 3:1
23 16.40 PÓŁFINAŁ (b)
1B – 2A KORONA Ostrołęka OSTROVIA Ostrów Maz. 2:3
24 17.00 O miejsca 7-8
4A – 4B OSTROVIA II Ostrów Maz. ORZ Goworowo 3:0
25 17.20 O miejsca 5-6
3A – 3B KORONA II Ostrołęka ORZEŁ Sypniewo 0:2
26 17.40 O miejsca 3-4
Przeg (a) – przeg (b) APN II Ostrołęka KORONA Ostrołęka 0:3
27 18.00 FINAŁ APN Ostrołęka OSTROVIA Ostrów Maz. 2:1

Dekoracji indywidualnych i drużynowych dokonali: Leszek Harabasz syn Aleksandra Harabasza, wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski, Przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki i Dyrektor MZOSTiIT Jarosław Napiórkowski.
Zwycięzcy otrzymali statuetki, dyplomy, puchary, medale i nagrody rzeczowe.

Dodatkowo podczas podsumowania Dyrektor MZOSTiIT wręczył specjalne wyróżnienia Panu Leszkowi Harabaszowi i organizatorowi pierwszych edycji turnieju Panu Maciejowi Zajdzie.

Końcowe wyniki:
1. APN Ostrołęka; 2. Ostrovia Ostrów Mazowiecka, 3. Korona Ostrołęka, 4. APN II Ostrołęka, 5. Orzeł Sypniewo, 6. Korona II Ostrołęka, 7. Ostrovia Ostrów II Mazowiecka, 8. Orz Goworowo, 9. Armado Warszawa, 10. Armado II Warszawa.
Zawodnicy turnieju - wyróżnienia Prezydenta Miasta Ostrołęki:
- Adam Dovgosheya APN Ostrołęka - najlepszy bramkarz
- Karol Dębek APN Ostrołęka Najlepszy strzelec 7br.
- Aleksander Nayar Armado Warszawa
Zawodnicy klubów ostrołęckich - wyróżnienia Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki:
- Filip Mulawka OTS Korona - najlepszy bramkarz
- Adam Stolarczyk APN II Ostrołęka - najlepszy strzelec 7br.
- Karol Bryk OTS Korona - najlepszy zawodnik

Spotkania sędziowali sędziowie Wydziału Ciechanowski-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej: Łukasz Ryfa, Sebastian Załęski, Kamil Ślesiński
Pomoc medyczna: Edyta Święcicka

Tradycyjnie jak co roku delegacja Organizatora i syn Aleksandra Harabasza - Leszek złożyła kwiaty i zapaliła znicz na mogile trenera wielu pokoleń piłkarzy. Mogiłę odwiedzili: Leszek Harabasz, Jarosław Napiórkowski Dyrektor MZOSTiIT, Waldemar Marczak - wychowanek, zawodnik Narwii Ostrołęka i trener oraz Marek Karczewski organizator Turnieju.

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.
Zawody zostały rozegrane w Ostrołęce dnia 30 listopada 2019r., w Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia.

FOTO MZOSTiIT
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone