MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
XXV Turniej im. Aleksandra Harabasza dla GKS Delty Słupno.
26.11.2018r.

XXV Turniej im. Aleksandra Harabasza dla GKS Delty Słupno.
XXV Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza przeszedł do historii. W Hali Widowiskowo – Sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce w dniach 24,25.11.2018r. rywalizowały drużyny z rocznika 2006 i młodsi.
Grupę A wygrała Delta Słupno z 13 punktami, kolejne miejsca zajęły ekipy Naki Olsztyn (11 pkt), MŁKS Łomża (6 pkt), Bug Wyszków (6 pkt), Korona Ostrołęka (5 pkt) i Orz Goworowo (1 pkt). W grupie B zwyciężył MKS Ciechanów (13 pkt) przed Roną Ełk (12 pkt), APN Ostrołęka (8 pkt), UKS Lesznowola (4 pkt), Mławianką Mława (4 pkt) i MKS Przasnysz (1 pkt).

Ostatecznie najlepszą drużyną całego turnieju okazała się Delta Słupno, która w finale pokonała Naki Olsztyn. Trzecie miejsce zajęli piłkarze Rony Ełk po wygranej z MKS Ciechanów.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TRENER
1 GKS Delta Słupno JERZY GROMADZIŃSKI
2 Naki Olsztyn DARIUSZ SUŁKOWSKI
3 UKS Rona 03 Ełk DARIUSZ RYSZKIEWICZ
4 MKS Ciechanów ZDZISŁĄW SADOWSKI
5 MKS Bug Wyszków ADAM KRUCIŃSKI
6 APN Ostrołęka CEZARY STACHOWICZ
7 MŁKS Łomża PAWEŁ STYŁA
8 UKS Lesznowola MAGDALENA WOŹNIAK
9 OTS Korona Ostrołęka RAFAŁ ZAŁĘSKI / TOMASZ JÓŹWIAK
10 MKS „Mławianka” Mława MACIEJ ROGALSKI / RAFAŁ MARKIEWICZ
11 KS „Orz” Goworowo BARTOSZ DZIEŁAK
12 MKS Przasnysz WOJCIECH KORDEK
Najlepsi zawodnicy Turnieju
NAJLEPSZY STRZELEC DOMINIK BOROWIECKI 10br. APN OSTROŁĘKA
NAJLEPSZY ZAWODNIK SEBASTIAN BIELSKI NAKI OLSZTYN
NAJLEPSZY BRAMKARZ PATRYK SZATKOWSKI GKS DELTA SŁUPNO
Wyróżnienie dla jedynej zawodniczki turnieju
NAJLEPSZA ZAWODNICZKA OLIWIA KAMIŃSKA UKS RONA 03 EŁK
Najlepsi zawodnicy Drużyn ostrołęckich
NAJLEPSZY ZAWODNIK OLIWIER STACHACZ APN OSTROŁĘKA
NAJLEPSZY ZAWODNIK JAKUB GODZIEBIEWSKI OTS KORONA OSTROŁĘKA
Sędziowie Wydziału Ciechanowski-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej
Kamil Ślesiński
Norbert Brzeziński
Mariusz Choromański
Sebastian Załęski
Nagrody dla zespołów i zawodników podczas dekoracji wręczali:
Leszek Harabasz - syn Aleksandra Harabasza;
Robert Juchniewicz - Dyrektor MZOS-TiIT;
Maciej Zajda – trener, Organizator I-ego Turnieju
Wojciech Zarzycki – Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki
Maciej Kleczkowski – Wiceprezydent Miasta Ostrołęki

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Na zakończenie uroczystości zabrał głos syn Aleksandra Harabasza - Leszek, który podziękował za organizację Turnieju przez 25 ostatnich lat i wspomniał, że z chęcią przybędzie na 50-tą edycję turnieju :)
Imienne statuetki otrzymali:
Robert Juchniewicz, Jakub Krajewski, Janusz Kotowski, Sabina Sienkiewicz i Maciej Zajda za organizację pierwszych edycji Turnieju.

PEŁNE WYNIKI RYWALIZACJI:
I dzień Turnieju 24.11.2017r. XXV Halowy Turniej Piłki Nożnej
Lp. Godz. Grupa Mecze WYNIK
1 9:00 A OTS KORONA OSTROŁĘKA KS ORZ GOWOROWO 1:1
2 9.20 A MKS BUG WYSZKÓW MŁKS ŁOMŻA 0:2
3 9.40 A GKS DELTA SŁUPNO NAKI OLSZTYN 1:1
4 10:00 A OTS KORONA OSTROŁĘKA MKS BUG WYSZKÓW 0:1
5 10.20 A KS ORZ GOWOROWO GKS DELTA SŁUPNO 2:5
6 10.40 A NAKI OLSZTYN MŁKS ŁOMŻA 1:0
7 11.00 A OTS KORONA OSTROŁĘKA GKS DELTA SŁUPNO 0:1
8 11.20 A MKS BUG WYSZKÓW NAKI OLSZTYN 0:1
9 11.40 A KS ORZ GOWOROWO MŁKS ŁOMŻA 0:6
10 12.00 A OTS KORONA OSTROŁĘKA NAKI OLSZTYN 0:0
11 12.20 A GKS DELTA SŁUPNO MŁKS ŁOMŻA 2:0
12 12.40 A KS ORZ GOWOROWO MKS BUG WYSZKÓW 0:2
13 13.00 A OTS KORONA OSTROŁĘKA MŁKS ŁOMŻA 1:0
14 13.20 A KS ORZ GOWOROWO NAKI OLSZTYN 0:1
15 13.40 A GKS DELTA SŁUPNO MKS BUG WYSZKÓW 1:0
Wyniki grupy A
miejsce PKT BRAMKI DRUŻYNA Najlepsi strzelcy BRAMKI
1 13 10-3 GKS DELTA SŁUPNO OSCAR KONOPCZYŃSKI 5
2 11 4-1 NAKI OLSZTYN
3 6 8-4 MŁKS ŁOMŻA JABŁOŃSKI/ŚWITAJEWSKI 2
4 6 3-4 MKS BUG WYSZKÓW
5 5 2-3 OTS KORONA OSTROŁĘKA
6 1 3-15 KS ORZ GOWOROWO
16 14.40 B APN OSTROŁĘKA UKS LESZNOWOLA 4:2
17 15.00 B MKS PRZASNYSZ MKS MŁAWIANKA MŁAWA 0:3
18 15.20 B MKS CIECHANÓW UKS RONA 03 EŁK 2:1
19 15.40 B APN OSTROŁĘKA MKS PRZASNYSZ 4:0
20 16.00 B UKS LESZNOWOLA MKS CIECHANÓW 1:3
21 16.20 B UKS RONA 03 EŁK MKS MŁAWIANKA MŁAWA 4:0
22 16.40 B APN OSTROŁĘKA MKS CIECHANÓW 1:1
23 17.00 B MKS PRZASNYSZ UKS RONA 03 EŁK 1:5
24 17.20 B UKS LESZNOWOLA MKS MŁAWIANKA MŁAWA 3:1
25 17.40 B APN OSTROŁĘKA UKS RONA 03 EŁK 1:3
26 18.00 B MKS CIECHANÓW MKS MŁAWIANKA MŁAWA 3:0
27 18.20 B UKS LESZNOWOLA MKS PRZASNYSZ 2:2
28 18.40 B APN OSTROŁĘKA MKS MŁAWIANKA MŁAWA 1:1
29 19.00 B UKS LESZNOWOLA UKS RONA 03 EŁK 0:5
30 19.20 B MKS CIECHANÓW MKS PRZASNYSZ 5:2
Wyniki grupy B
miejsce PKT BRAMKI DRUŻYNA Najlepsi strzelcy BRAMKI
1 13 14-5 MKS CIECHANÓW SZAFRAŃSKI/SOBIERAJESKI 4
2 12 18-4 UKS RONA 03 EŁK HUBERT WNOROWSKI 5
3 8 11-7 APN OSTROŁĘKA TRZCIŃSKI/BOROWIECKI 4
4 4 8-15 UKS LESZNOWOLA JACEK GĄSIEWSKI 5
5 4 5-11 MKS MŁAWIANKA MŁAWA
6 1 5-19 MKS PRZASNYSZ JAKUB SZCZYGLAK 3

II dzień Turnieju 25.11.2018r.
M Godz. MSC
GR DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK MIEJSCA
1 9:00 6A-5B KS ORZ GOWOROWO MKS MŁAWIANKA MŁAWA 0:1 9-12
2 9:20 5A-6B OTS KORONA OSTROŁĘKA MKS PRZASNYSZ 1:0 9-12
3 9:40 4A-3B MKS BUG WYSZKÓW APN OSTROŁĘKA 2:1 5-8
4 10:00 3A-4B MŁKS ŁOMŻA UKS LESZNOWOLA 3:0 5-8
5 10:20 1A-2B GKS DELTA SŁUPNO UKS RONA 03 EŁK 5:0 1-4
6 10:40 2A-1B NAKI OLSZTYN MKS CIECHANÓW 4:1 1-4
7 11:00 5A-6A OTS KORONA OSTROŁĘKA KS ORZ GOWOROWO 3:0 9-12
8 11:20 5B-6B MKS MŁAWIANKA MŁAWA MKS PRZASNYSZ 6:0 9-12
9 11:40 3A-4A MŁKS ŁOMŻA MKS BUG WYSZKÓW 2:2 5-8
10 12:00 3B-4B APN OSTROŁĘKA UKS LESZNOWOLA 8:0 5-8
11 12:20 1A-2A GKS DELTA SŁUPNO NAKI OLSZTYN 2:0 1-4
12 12:40 1B-2B MKS CIECHANÓW UKS RONA 03 EŁK 2:4 1-4
13 13:00 6A-6B KS ORZ GOWOROWO MKS PRZASNYSZ 0:0 9-12
14 13:20 5A-5B OTS KORONA OSTROŁĘKA MKS MŁAWIANKA MŁAWA 3:2 9-12
15 13:40 4A-4B MKS BUG WYSZKÓW UKS LESZNOWOLA 3:2 5-8
16 14:00 3A-3B MŁKS ŁOMŻA APN OSTROŁĘKA 2:5 5-8
17 14:20 2A-2B NAKI OLSZTYN UKS RONA 03 EŁK 2:0 1-4
18 14:40 1A-1B GKS DELTA SŁUPNO MKS CIECHANÓW 0:0 1-4

Zdjęcia na stronie: WYDARZENIE
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone