MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
XXV Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza już w najbliższy weekend
19.11.2018r.

W dniach 24-25 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia odbędzie się XXV Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza. W turnieju wystąpią zawodnicy urodzeni w 2006 roku. 12 zespołów zostało podzielonych na dwie grupy. Początek zmagań młodych piłkarzy już o godzinie 9.00.

W grupie A, która rywalizować będzie w sobotę od godziny 9.00 wystąpią następujące zespoły:

Korona Ostrołęka
Orz Goworowo
Delta Słupno
Bug Wyszków
Naki Olsztyn
MŁKS Łomża

W grupie B, gdzie rozgrywki zaczną się o godzinie 14.40, swoje umiejętności zaprezentują młodzi piłkarze z następujących zespołów:

APN Ostrołęka
UKS Lesznowola
MKS Ciechanów
MKS Przasnysz
Rona 03 Ełk
Mławianka Mława

W sobotę rozegrane zostaną wszystkie spotkania fazy grupowej.

Faza finałowa, gdzie drużyny zostaną podzielone na trzy grupy rozpocznie się w niedzielę o godzinie 9.00. Grupę A utworzą drużyny, które pierwszego dnia zajmą w swoich grupach miejsca 1-2.
Grupa B będzie składać się z zespołów z miejsc 3-4, natomiast grupa C z drużyn z miejsc 5-6.

Wszystkie zespoły rozegrają taką samą ilość spotkań.

Zakończenie turnieju przewidziane jest w niedzielę na godzinę 15.00.

Poniżej szczegółowa rozpiska spotkań:

Sobota 24.11.2018
GRUPA A

9.00 KORONA OSTROŁĘKA – ORZ GOWOROWO
9.20 BUG WYSZKÓW – MŁKS ŁOMŻA
9.40 DELTA SŁUPNO – NAKI OLSZTYN
10.00 KORONA OSTROŁĘKA – BUG WYSZKÓW
10.20 ORZ GOWOROWO – DELTA SŁUPNO
10.40 NAKI OLSZTYN – MŁKS ŁOMŻA
11.00 KORONA OSTROŁĘKA – DELTA SŁUPNO
11.20 BUG WYSZKÓW – NAKI OLSZTYN
11.40 ORZ GOWOROWO – MŁKS ŁOMŻA
12.00 KORONA OSTROŁĘKA – NAKI OLSZTYN
12.20 DELTA SŁUPNO – MŁKS ŁOMŻA
12.40 ORZ GOWOROWO – BUG WYSZKÓW
13.00 KORONA OSTROŁĘKA – MŁKS ŁOMŻA
13.20 ORZ GOWOROWO – NAKI OLSZTYN
13.40 DELTA SŁUPNO – BUG WYSZKÓW

GRUPA B


14.40 APN OSTROŁĘKA – UKS LESZNOWOLA
15.00 MKS PRZASNYSZ – MŁAWIANKA MŁAWA
15.20 MKS CIECHANÓW – RONA 03 EŁK
15.40 APN OSTROŁĘKA – MKS PRZASNYSZ
16.00 UKS LESZNOWOLA – MKS CIECHANÓW
16.20 RONA 03 EŁK – MŁAWIANKA MŁAWA
16.40 APN OSTROŁĘKA – MKS CIECHANÓW
17.00 MKS PRZASNYSZ – RONA 03 EŁK
17.20 UKS LESZNOWOLA – MŁAWIANKA MŁAWA
17.40 APN OSTROŁĘKA – RONA 03 EŁK
18.00 MKS CIECHANÓW – MŁAWIANKA MŁAWA
18.20 UKS LESZNOWOLA – MKS PRZASNYSZ
18.40 APN OSTROŁĘKA – MŁAWIANKA MŁAWA
19.00 UKS LESZNOWOLA – RONA 03 EŁK
19.20 MKS CIECHANÓW – MKS PRZASNYSZ

20.00 MECZ ORGANIZATORZY – TRENERZY DRUŻYN PRZYJEZDNYCH

Niedziela 25.11.2018
9.00 6A – 5 B
9.20 5A - 6B
9.40 4A – 3B
10.00 3A - 4B
10.20 1A - 2B
10.40 2B - 1A
11.00 5A - 6A
11.20 5B - 6B
11.40 3A - 4A
12.00 3B - 4B
12.20 1A - 2A
12.40 1B - 2B
13.00 6A - 6B
13.20 5A - 5B
13.40 4A – 4B
14.00 3A – 3B
14.20 2A – 2B
14.40 1A - 1B
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone