MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Składy drużyn OALPN "7"
08.05.2018r.

Prezentujemy ostateczne składy drużyn, które występują w OALPN "7".
Składy są ostateczne i już nie mogą ulegać zmianie.

ZŁOTA OSTROŁĘKA
1. JEZIERSKI BARTŁOMIEJ
2. BIAŁCZAK PAWEŁ
3. MANOWSKI MARCIN
4. NIEDŹWIECKI TOMASZ
5. ZALEWSKI PAWEŁ
6. ŻEBROWSKI PIOTR
7. DĄBROWSKI DAMIAN
8. RUPACZ KAMIL
9. RYMEK KAMIL
10. SZCZĘSNY MAREK
11. SIURNICKI BARTOSZ - dodany 26.04
12. GUMKOWSKI DARIUSZ
13. IL ARKADIUSZ - skreślony 26.04 (nie może grać do końca rozgrywek)

HURTOWNIAPILKARSKA.COM
1. MROZEK PRZEMYSŁAW
2. RÓZIECKI RAFAŁ
3. DOMURAD MARIUSZ
4. STEPNOWSKI MICHAŁ
5. CZARTORYSKI PAWEŁ
6. BUCHALSKI MARCIN
7. BORKOWSKI KAMIL
8. GOŁĄB BARTOSZ
9. GADOMSKI PAWEŁ
10. MŁYNARCZYK MATEUSZ
11. CHILICKI ADRIAN
12. GÓRECKI PATRYK
13. KOWALEWSKI DARIUSZ
14. ZAŁUSKA PIOTR
15. GĄSKA MATEUSZ

GLADIATOR OSTROŁĘKA
1. DUDKOWSKI WOJCIECH
2. KUBEŁ MATEUSZ
3. PIERSA ALEKSANDER
4. WĄSIK JAROSŁAW
5. MOVSISYAN VARDAN
6. OPĘCHOWSKI MATEUSZ
7. RUTKA JAKUB
8. POCHAMARA ANTONII
9. SZYDLIK JAKUB
10. SAKOWSKI BARTŁOMIEJ
11. HARUTYUNYAN STYOP
12. LASKOWSKI ŁUKASZ

KUŹNIA ART-MET OLSZEWKA

1. LAĆKOWSKI PATRYK
2. TABAKA ŁUKASZ
3. WOŁOSZ ARTUR
4. SZCZEPANEK RAFAŁ
5. AMBRAMCZYK RAFAŁ
6. KACZYŃSKI BARTOSZ
7. KACZYŃSKI SEBASTIAN
8. DANIELUK KRYSTIAN
9. KURZYŃSKI SEBASTIAN
10. ZIEMAK ADAM
11. KRASKA ARKADIUSZ
12. RAŃKO DOMINIK
13. MRÓZ PIOTREK
14. ŁASZCZEWSKI PATRYK
15. MROZEK WIKTOR

FARMACEUCI
1. MESZYŃSKI PIOTR
2. BOJNICKI WITOLD
3. MOVSISJAN MATEUSZ
4. MYSZKIEWICZ DARIUSZ
5. ŚWIERDZEWSKI STANISŁAW
6. GOŁASZEWSKI ŁUKASZ
7. WASIEWICZ MARCIN
8. DAMIELEWICZ DARIUSZ
9. MILEWSKI GRZEGORZ
10. WITKOWSKI BARTOSZ
11. SZCZUBEŁEK TOMASZ
12. OLBRYŚ KRZYSZTOF
13. SOBOTKA KONRAD
14. BIERNAT TOMASZ
15. GRODZKI MATEUSZ
16. ROGOZIŃSKI MAREK

RODZICE OTS KORONA
1. BOCHENEK MICHAŁ
2. CIEPIERSKI TOMASZ
3. CHSZCZONOWSKI RAFAŁ
4. GROSZYK KRZYSZTOF
5. DĄBKOWSKI TOMASZ
6. DZIERZGOWSKI RAFAŁ
7. FUKSIŃSKI GRZEGORZ
8. LASKOWSKI ARTUR
9. LIŻEWSKI CEZARY
10. SIEMIŃSKI MARIUSZ
11. WASYK PIOTR
12. ZABIELSKI PRZEMYSŁAW
13. GRALA MARCIN
14. LASKOWSKI KACPER
15. ZIEMAK TOMASZ
16. BIAŁOBRZEWSKI PAWEŁ
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone