MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Ostrołęcka Amatorska Liga Piłki Nożnej "7" edycja XVI startuje już w piątek 20 kwietnia.
16.04.2018r.

Od 20.04.2018 do 29.06.2018 w każdy piątek o godz. 19:00 na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Witosa 1 będą się toczyć boje amatorskich drużyn siedmioosobowych.
Do rozgrywek zgłosiły się zespoły nie biorące dotychczas udziału w Lidze oraz "starzy bywalcy" tych zawodów.
Przypomnijmy, że w ubiegłym (wiosennym) sezonie zwyciężyli:
1. Revo Cosmetics  - 22 pkt, br. 36:16;
2. Autokasacja - 22 pkt, br. 42:21;
3. FH Lider - 21 pkt, br. 37:21;
Wręczono także nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Patryk Laćkowski z LZS Olszewka, najlepszym zawodnikiem ligi był Kamil Rupacz z Revo Cosmetics, a królem strzelców był Kamil Jastrzębski z KGB, który strzelił 18 goli.

Kto zwycięży w rozgrywkach sezonu wiosennego 2018? Rozstrzygnięcia zapadną 29 czerwca. Mecze będą trwały 2x20 minut z 5 minutową przerwą.
Przypominamy kierownikom ekip, że w poniedziałek 16 kwietnia 2018r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Hostelu Fortis przy ul. Witosa 1 odbędzie się spotkanie organizacyjne. Obecność obowiązkowa.