MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Zawodniczki II Liceum Ogólnokształcącego zwyciężyły w XVI Mistrzostwach Miasta Ostrołęki, w koszykówce..
15.03.2018r.

Koszykówka (12,14.03.2018)

Zawodniczki II Liceum Ogólnokształcącego zwyciężyły w XVI Mistrzostwach Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Piłce Koszykowej Kobiet o puchar Prezydenta miasta Janusza Kotowskiego.
Podopieczne Justyny Trzeciak-Samluk w finale pokonały I Liceum Ogólnokształcące 20:8.
Do rywalizacji przystąpiło siedem szkół.
XVI MISTRZOSTWA MIASTA OSTROŁĘKI SZKÓŁ ŚREDNICH W PIŁCE KOSZYKOWEJ KOBIET


GRUPA A GRUPA B Ostrołęka, 12,14.03.2018
1. ZSZ 1 1. III LO
2. x 2. II LO
3. ZSZ 2 3. ZSZ 3
4. I LO 4. ZSZ 4
I II III
1-4 1-3 1-2
2-3 4-2 3-4
LP MECZ DRUŻYNA A DRUŻYNA B WYNIK PUNKTY
1 1-2A ZSZ 1 X X X
2 1-2B III LO II LO 12:22 1:2
3 3-4A ZSZ 2 I LO 18:28 1:2
4 3-4B ZSZ 3 ZSZ 4 21:18 2:1
5 1-3A ZSZ 1 ZSZ 2 9:12 1:2
6 1-3B III LO ZSZ 3 30:10 2:1
7 2-4A X I LO X X
8 2-4B II LO ZSZ 4 18:4 2:1
9 1-4A ZSZ 1 I LO 14:21 2:1
10 1-4B III LO ZSZ 4 20:0 2:0
11 2-3A X ZSZ 2 X X
12 2-3B II LO ZSZ 3 24:9 2:1
Wyniki grupowe A B
1 I LO 4p II LO 6p
2 ZSZ 2 3p III LO 5p
3 ZSZ 1 2p ZSZ 3 4p
4 ZSZ 4 2p
PÓŁFINAŁY
LP MECZ DRUŻYNA A DRUŻYNA B WYNIK
13 Grupa
1A-2B
I LO III LO 20:13
14 Grupa
1B-2A
II LO ZSZ 2 16:10
MECZ O VII MIEJSCE
LP MECZ DRUŻYNA A DRUŻYNA B WYNIK
15 Grupa
4A-4B
X ZSZ 4 X
MECZ O V MIEJSCE
LP MECZ DRUŻYNA A DRUŻYNA B WYNIK
16 Grupa
3A-3B
ZSZ 1 ZSZ 3 10:6
MECZ O III MIEJSCE
LP MECZ DRUŻYNA A DRUŻYNA B WYNIK
17 Przegrani
Półfinał
III LO ZSZ 2 10:21
FINAŁ
LP MECZ DRUŻYNA A DRUŻYNA B WYNIK
18 Wygrani
Półfinał
I LO II LO 8:20
Wyniki końcowe szkoła trener
1 II LO Justyna Trzeciak-Samluk
2 I LO Robert Żebrowski
3 ZSZ 2 Marek Cembiński
4 III LO Mariusz Mierzejewski
5 ZSZ 1 Artur Choduń
6 ZSZ 3 Łukasz Ryfa
7 ZSZ 4 Adam Żebrowski

Sędziowie: Artur Choduń, Mariusz Mierzejewski, Łukasz Ryfa

Skład II LO: Kamila Kolanowska, Natalia Trzaska, Palina Adzerykha, Olga Patoka, Dominika Ostrowska, Wiktoria Domian, Patrycja Gadomska, Anna Bonul, Natalia Lenda, Ilona Żebrowska. Trener: Justyna Trzecak-Samluk.

Skład I LO: Edyta Wardak, Agnieszka Zych, Magdalena Bakuła, Martyna Mościcka, Wiktoria Orzoł, Aleksandra Olewiecka, Theoni Anastassopolou, Magdalena Samorajska, Zofia Dudziec, Gabriela Kosek, Klaudia Lendzioszek, Oliwia Zaurska. Trener: Robert Żebrowski.

Skład ZSZ 2: Anna Augustyniak, Karolina Drobińska, Katarzyna Kulesik, Monika Kujawa, Zuzanna Makowska, Ada Michalak, Jowita Popielarczyk, Karolina Szydlik, Natalia Wołosz, Katarzyna Turek, Izabela Tyc, Natalia Kobus. Trener:ł Marek Dembiński.

Organizatorem mistrzostw był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.
Puchar, dyplomy i medale wręczali wspólnie Wiceprezydent Ostrołęki Grzegorz Płocha, dyrekcja MZOS-TiIT w osobach Roberta Juchniewicza i Radosława Stachacza.

Kolejne koszykarskie emocje w Hali Sportowej w Wojcieciechowicach przy ul. Partyzantów 3 już 19 marca o godz. 9:00. Tym razem zagrają drużyny męskie.
Zapraszamy fanów koszykówki do kibicowania.


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone