MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
III LO Mistrzami Miasta na sezon 2017/2018
16.02.2018r.

 

KOMUNIKAT

Z XVI MISTRZOSTW MIASTA OSTROŁĘKI

SZKÓŁ ŚREDNICH W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN

OSTROŁĘKA 14-15.02.2018

Siatkarze z III Liceum Ogólnokształcącego zostali mistrzami miasta szkół średnich. W dwudniowej rywalizacji o najważniejszy tytuł w mieście pokonali wszystkie siedem drużyn tracąc tylko jednego seta z I LO. Drugie miejsce dla I LO, a trzecie dla ZSZ Nr 2. Wszystkie trzy zespoły zajęły identyczne miejsca jak w sezonie 2016/2017.

 

Szczegółowe wyniki meczów:


Lp. NAZWY DRUŻYN I set II set III set wynik
1.
2.
3.
4.
ZSZ Nr 2 – I LO
II LO – ZSZ Nr 3
III LO – ZSZ Nr 1
ZSZ Nr 4 – II S LO
13:25
20:25
25:17
25:22
16:25
25:20
25:13
14:25
-
15:12
-
9:15
0:2
2:1
2:0
1:2
5.
6.
7.
8.
ZSZ Nr 2 – II LO
ZSZ Nr 3 – III LO
ZSZ Nr 1 – ZSZ Nr 4
I LO – II S LO
25:20
15:25
25:8
25:13
25:19
16:25
25:23
25:21
-
-
-
-
2:0
0:2
2:0
2:0
9.
10.
11.
12.
III LO – ZSZ Nr 2
ZSZ Nr 4 – ZSZ Nr 3
II S LO – ZSZ Nr 1
II LO – I LO
25:21
16:25
16:25
15:25
25:15
20:25
17:25
16:25
-
-
-
-
2:0
0:2
0:2
0:2
13.
14.
15.
16.
ZSZ Nr 2 – ZSZ Nr 4
I LO – ZSZ Nr 1
ZSZ Nr 3 – II S LO
II LO – III LO
25:15
25:18
21:25
9:25
25:10
25:19
23:25
16:25
-
-
-
-
2:0
2:0
0:2
0:2
17.
18.
19.
20.
II S LO – ZSZ Nr 2
ZSZ Nr 4 – II LO
ZSZ Nr 1 – ZSZ Nr 3
I LO – III LO
16:25
12:25
25:18
25:17
22:25
25:19
25:12
17:25
-
11:15
-
9:15
0:2
1:2
2:0
1:2
21.
22.
23.
24.
II LO – II S LO
ZSZ Nr 2 – ZSZ Nr 1
III LO – ZSZ Nr 4
ZSZ Nr 3 – I LO
23:25
22:25
25:15
5:25
18:25
25:13
25:15
16:25
-
17:15
-
-
0:2
2:1
2:0
0:2
25.
26.
27.
28.
ZSZ Nr 1 – II LO
II S LO – III LO
ZSZ Nr 3 – ZSZ Nr 2
I LO – ZSZ Nr 4
25:13
17:25
16:25
25:4
25:23
17:25
15:25
25:7
-
-
-
-
2:0
0:2
0:2
2:0

 

Końcowa kolejność drużyn:

pkt sety

  1. III Liceum Ogólnokształcące 20 14-1

  2. I Liceum Ogólnokształcące 19 13-2

  3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 14 10-3

  4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 13 9-6

  5. II Społeczne LO 8 6-9

  6. II Liceum Ogólnokształcące 4 4-12

  7. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 4 3-12

  8. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 2 2-14

 

Zwycięska drużyna III LO zagrała w składzie: Daniel Serowiecki, Przemek Bałdyga, Maciej Jaskólski, Paweł Ogonowski, Dawid Świercz, Michał Frejnik, Stefan Majkowski, Maciej Markowski i Grzegorz Tomaszewski. Trener: Włodzimierz Sikora

 

Wicemistrzowie Ostrołęki - I LO - zagrali w składzie: Piotr Pyskło, Konrad Grzeszczyk, Robert Malinowski, Hubert Zyra, Jędrzej Ochenkowski, Maciej Osłowski, Rafał Boryszewski, Maciej Dąbkowski, Jan Sawczenko, Igor Wiśniewski, Stefan Bałdyga, Wiktor Rostkowski, Marcin Krupa, Robert Tyc. Trener: Arkadiusz Piasta

 

Brązowi medaliści - ZSZ 2 - zagrali w składzie: Sebastian Bakuła, Sebastian Jóźwik, Patryk Konopka, Rafał Krejszeff, Wiktor Mateusiak, Mateusz Olech, Michał Załęski, Paweł Zera, Wiktor Trzciński. Trener: Leszek Kaczyński, Jerzy Dąbrowski

 

Sędziami zawodów byli: Patryk Szwaradzki i Kamil Graczyk

Puchar dla zwycięskiej drużyny oraz medale dla trzech pierwszych zespołów wręczali: Wiceprezydent miasta Ostrołęki Grzegorz Płocha oraz dyrekcja MZOS-TiIT - Robert Juchniewicz i Radosław Stachacz.

 

Organizatorem mistrzostw był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

 

 


Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone