AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
25.01.2018 Śnieg na czwartkowy kulig pozostał, ku uciesze dzieci.
26.01.2018r.
25.01.2018 Śnieg na czwartkowy kulig pozostał, ku uciesze dzieci.
Prognozy pogody, szczególnie dla najmłodszych pociech nie były najlepsze ale natura okazała się łaskawa i pozostawiła jeszcze na czwartek szczątki pokrywy śnieżnej aby dzieci mogły cieszyć się wspólną zabawą na kuligu zorganizowanym przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.
Około dwudziestu dziewcząt i chłopców skorzystało ze wspólnej przejażdżki po znikającym szybko śniegu. Nie przeszkodziło to nikomu w znakomitej zabawie, a wiele uśmiechów pojawiało się na buziach gdy ktoś spadał z saneczek lub rzucał w czasie jazdy śnieżkami w kolegę siedzącego na pierwszych sankach.
Po kilku okrążeniach w koło łączki za stadionem wszyscy mieli możliwość ogrzać się przy ognisku i zjeść gorącą kiełbaskę. Po małym posiłku znów na sanki i kręcenie kolejnych okrążeń w pociągu saneczkowym. W przerwach dla rozgrzewki lepienie bałwanów i rzucanie śnieżkami. Tak bawiły się dzieci, a mamy i tatusiowie żałowali, że śnieg już topnieje, bo to znakomita forma rozrywki dla najmłodszych.

Kulig odbył się 25 stycznia 2018r. w ramach akcji "Ferie z MZOS-TiIT 2018".
Zapraszamy do bogatej galerii zdjęć. ZDJĘCIA W WIĘKSZEJ ROZDZIELCZOŚCI NA FB

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone