MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
XVI Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Stołowym Drużynowo dla I LO i ZSZ 4
15.12.2017r.

Za nami drużynowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w Tenisie Stołowym - drużynowo.
Najlepsze wśród kobiet okazały się tenisistki z I Liceum Ogólnokształcącego, a najlepsi wśród mężczyzn reprezentanci Zespołu Szkół Zawodowych nr 4.
Zmagania tenisistów rozgrywały się w Hali im. Arkadiusza Gołasia dnia 14.12.2017r.
Tenisistki i tenisiści rywalizowali o puchary i medale Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego.

W Mistrzostwach KOBIET udział wzięły:
1. I Liceum Ogólnokształcące
2. II Liceum Ogólnokształcące
3. III Liceum Ogólnokształcące
4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
7. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4

Mistrzostwa rozegrane zostały systemem pucharowym.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Ćwierćfinały
ZSZ Nr 2 – ZSZ nr 3           3:5
ZSZ Nr 1 – III LO                4:4 debel  1:2
II LO – ZSZ Nr 4                        0:8
Półfinały
I LO – ZSZ Nr 3                  8:0  
III LO – ZSZ Nr 4                0:8
O III miejsce
ZSZ Nr 3 – III LO    8:0
Finał
I LO – ZSZ Nr 4           7:1
Kolejność drużyn
1. I Liceum Ogólnokształcące (Piorunek Wiktoria, Olkowska Edyta, Pisiak Łucja, Trzcińska Martyna) - trener Sylwia Werpachowka
2. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 (Ciszkowska Magda, Mażewska Karolina, Nadolna Natalia, Dumała Anita) - trener Katarzyna Kowalska
3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 (Parzych Klaudia, Olender Kinga, Kozłowska Ola, Domian Karolina) - trener Łukasz Ryfa
4. III Liceum Ogólnokształcące (Rostkowska Alicja, Frejnik Ines, Wójcik Kasia, Kołakowska Maria)
5. Zespół  Szkół Zawodowych Nr 2 (Kujawa Monika, Kiernozek Martyna, Grabowska Julia, Tyc Izabela)
5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (Tańska Gabriela, Żerańska Ilona, Kisiel Ewa, Boruch Michelle)
5. II Liceum Ogólnokształcące ( Pisarek Maria, Babińska Natalia, Szydlik Dominika, Żerańska Julia)


W Mistrzostwach MĘŻCZYZN udział wzięły:
1. II Liceum Ogólnokształcące
2. III Liceum Ogólnokształcące
3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
4. Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3
6. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4

Mistrzostwa rozegrane zostały systemem pucharowym.
Wyniki poszczególnych spotkań:
Ćwierćfinały
II LO – III LO                 6:2
ZSZ Nr 1 –  ZSZ Nr 3    3:5
Półfinały
ZSZ Nr 2 – II LO           6:2  
ZSZ Nr 3 – ZSZ Nr 4     3:5
O III miejsce
II LO – ZSZ Nr 3           3:5
Finał
ZSZ Nr 2 – ZSZ Nr 4    3:5
Kolejność drużyn
1. Zespół Szkół Zawodowych Nr 4 (Różycki Kamil, Dudziec Jakub, Kruczyk Patryk, Godlewski Sebastian) - trener Katarzyna Kowalska
2. Zespół  Szkół Zawodowych Nr 2 (Kęszczyk Daniel, Józwik Sebastian, Bakuła Sebastian, Rychlicki Piotr) - trener Jerzy Dąbrowski
3. Zespół Szkół Zawodowych Nr 3 ( Duszak Krystian, Kamiński Daniel, Różycki Konrad, Laskowski Jacek) - trener Łukasz Ryfa
4. II Liceum Ogólnokształcące (Lenkiewicz Mariusz, Dzięgielewski Norbert, Roztkowski Jakub, Piątkowski Adam)
5. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 (Sawicki Mateusz, Szymczyk Tomasz, Rydzewski Paweł, Pliszka Piotr)
5. III Liceum Ogólnokształcące  ( Zych Andrzej, Bałdyga Przemek, Komor Adrian, Tyszka Piotr)

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.
Nagrody zwycięskim drużynom wręczali wiceprezydent Grzegorz Płocha i dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz.

Kolejne rozstrzygnięcia w Mistrzostwach Szkół Średnich nastąpią 5 i 6 lutego 2018r. - tym razem w siatkówce kobiet.
GALERIA
GALERIA FB

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone