MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Tenisowy Turniej Otwarcia z Martą Domachowską i Klaudią Jans-Ignacik.
02.05.2017r.

Tenisowy Turniej Otwarcia nowego sezonu został zaplanowany na 13-14 maja na kortach ziemnych przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce.

Rywalizacja została zaplanowana na weekend 13-14 maja na kortach ziemnych przy ulicy Hallera z udziałem znanych tenisistek. Pokazowy mecz w niedzielę, 14 maja ok. godz. 12:00 przed finałowym spotkaniem rozegrają Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik.

- Jesteśmy przekonani, że wizyta tak znanych zawodniczek przyciągnie na korty przy ulicy Hallera w Ostrołęce wielu sympatyków tenisa ziemnego, którzy będą mogli obejrzeć w akcji Martę Domachowską i Klaudię Jans-Ignacik - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. - Punktem kulminacyjnym będzie mecz finałowy Tenisowego Turnieju Otwarcia.

W zawodach obejrzymy najlepszych zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także czołowych tenisistów z Łomży, Przasnysza, Białegostoku, Makowa Mazowieckiego, Ostrowi Mazowieckiej, czy też Mińska Mazowieckiego. Zgłoszenia do rywalizacji należy dokonać do środy, 10 maja do godz. 20.00 pod numerem tel./sms 722 055 267 lub mailowo ost.ostroleka@gmail.com.

W przypadku dużej ilości zgłoszeń rundy eliminacyjne mogą zostać przeprowadzone jeszcze w piątkowy wieczór, 12 maja.
- Cieszymy się bardzo z faktu, że mamy możliwość rozgrywania spotkań do późnych godzin wieczornych, dzięki wykonanemu oświetleniu kortów tenisowych - mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. - Z pewnością to jeszcze bardziej uatrakcyjni zawody rozgrywane w naszym mieście.

Na uczestników turnieju czeka rekordowa pula nagród.

Organizatorem Tenisowego Turnieju Otwarcia jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone