MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Tenis ziemny. Masters z udziałem najlepszych ośmiu zawodników ostrołęckiego rankingu.
29.09.2016r.

Turniej 30.09-02.10.2016
Masters z udziałem najlepszych ośmiu zawodników ostrołęckiego rankingu open zakończy rywalizację tenisistów ziemnych w obecnym sezonie. Ostatnie zawody zostały zaplanowane na wyremontowanych kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce.

Będzie to pierwsza impreza zaplanowana na nowym obiekcie po gruntownym remoncie. Tenisiści długo czekali na możliwość rywalizacji na nowym obiekcie, ale warto podkreślić, że obiekt przy ulicy Hallera prezentuje się bardzo okazale i cieszy oko wszystkich sympatyków tenisa ziemnego.
- Cieszymy się bardzo z faktu możliwości rywalizacji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera i faktu, że będziemy mogli zakończyć na nim rywalizację w bardzo trudnym dla stowarzyszenia sezonie - podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski.

Najwyżej rozstawionym zawodnikiem ostrołęckiego Mastersa będzie Jordan Czapski, który w rozegranych do tej pory turniejach zgromadził 132 pkt. Z numerem dwa zostanie rozstawiony Jakub Nosek - 86 pkt, a numerem trzy będzie Mateusz Matyczak - 84 pkt. Do turnieju z udziałem najlepszej ósemki zawodników zakwalifikowali się także: Rafał Wyrębek (78) Adam Otłowski (66), Piotr Mrozek (64), Kamil Woźniak (58), Sylwester Puchalski (50).

Zawodnikami rezerwowymi będą Bogumił Podolak (38), Konrad Czapski i Roman Szkopek (po 36). Łącznie w ostrołęckim rankingu open zostało sklasyfikowanych 57 zawodników, którzy rywalizowali w turniejach halowych i na otwartych arenach w całym sezonie 2016.

Turniej Masters został zaplanowany w dniach 30 września - 2 października na kortach przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Rywalizacja ma się rozpocząć w piątek, 30 września o godz. 16.00, a zakończyć w niedzielne popołudnie meczem finałowym. Podsumowana zostanie także Ostrołęcka Liga Tenisa, w której triumfował Mirosław Mazuch. Początkowo Masters miał zostać rozegrany w dniach 23-25 września, ale ze względów technicznych został przeniesiony o tydzień.
źródło: tenis-ostroleka.pl

Partnerem Turnieju jest: MZOS-TiIT w Ostrołęce
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone