MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Ogłoszenia (05.09.2016)
05.09.2016r.

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera dobiegają końca prace remontowe, których głównym wykonawcą jest firma Multi-Kom z Ostrołęki. Zakończenie wszystkich prac zaplanowane było na koniec sierpnia, lecz nie udało się dotrzymać tego terminu. Miejmy nadzieję, że uda się przekazać obiekt do eksploatacji jeszcze w tym sezonie.
W związku z czasowym wyłączeniem kortów przy ulicy Hallera, wszystkich sympatyków tenisa ziemnego Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce nadal zaprasza do odwiedzania kortów asfaltowych położonych na terenie kompleksu sportowego przy ulicy Witosa. Korty czynne są codziennie już od godziny 9.00 i można z nich korzystać do zmierzchu.
-----------------------------------------------------------------------------
Trwają rozgrywki ostrołęckiej amatorskiej liga piłki nożnej „siódemek”. Organizatorem trzynastej edycji jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Wszystkie mecze, podobnie jak w poprzednich edycjach, rozgrywane będą na terenie boiska ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa 1.
Tytułu mistrzowskiego, wywalczonego podczas wiosennych zmagań, broni drużyna Autokasacji, która obok zespołów Bruk – Tom i KGB po pierwszych meczach znajduje się na czele tabeli. Kto wygra tym razem ostrołęcką ligę „siódemek”, przekonamy się pod koniec października, kiedy to zakończą się rozgrywki. Zapraszamy do kibicowania.
-----------------------------------------------------------------------------
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oferuje do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o łącznej powierzchni prawie 170 m2 po generalnym remoncie zlokalizowany na parterze i na pierwszym piętrze, w budynku hali sportowej przy ulicy Partyzantów 3 w Ostrołęce.
Lokal składa się z trzech pomieszczeń. Na parterze są dwie sale o powierzchni około 40 i 70 m2, które są ze sobą połączone szerokim przejściem, na pierwszym piętrze znajduje się sala o powierzchni ponad 55 m2 z łazienką i prysznicem oraz węzłem sanitarnym. Wejście do lokalu od strony parkingu jest niezależne.
Lokal może być wykorzystywany przede wszystkim w zakresie sportu i rekreacji, np. klub fitness, siłownia, sala sportów walki.
Kontakt w sprawie wynajmu lokalu pod numerem telefonu 29 760 68 68 lub bezpośrednio w hali, ulica Partyzantów 3.
-----------------------------------------------------------------------------
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej informuje, że w dniach od 12. do 16. września zaplanowane jest prowadzenie na terenie Ostrołęki cząstkowych robót drogowych na następujących ulicach:
- 12. września – ulica Witosa,
- 13. września – ulica Lokalna,
- 14. września – ulica Rolna,
- 15. i 16. września – ulica Gorbatowa.
Za ewentualne utrudnienia mogące wystąpić w ruchu kołowym podczas wykonywanych prac MZOS-TiIT przeprasza kierowców i prosi jednocześnie o zachowanie w rejonie prowadzonych robót szczególnej ostrożności.
Roboty będą prowadzone w godzinach 7:00 - 15:00
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone