MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Turniej Tenisa Stołowego z dużym zainteresowaniem.
22.08.2016r.

20 sierpnia na Hali Sportowej im. Arkadiusza Gołasia trzydzieści pięć osób przystąpiło do otwartego turnieju tenisa stołowego "Ostrołęka Cup".

Turniej był rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych - do 19 lat, 19-45 lat i 45+. Najmłodszą kategorię wiekową zdominowali tenisiści z Goworowa. Zwyciężył Jakub Dudziec z Goworowa, drugi był Michał Gąsiewski z Długosiodła, a trzeci Bartek Bloch z Goworowa.

Kategoria 19-45 była najmocniej obsadzona, a najlepszym okazał się zawodnik z Łomży Maciej Dobrowolski. Drugie miejsce zajął Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia, a trzecie Marcin Dudziec z Goworowa.

Jan Klemendorf okazał się najmocniejszym zawodnikiem kategorii 45+, który wyprzedził w rywalizacji innych ostrołęczan - Jacka Obidzińskiego i Wiesława Idzikowskiego

W turnieju udział wzięli zawodnicy z Ostrołęki, Warszawy, Łomży, Makowa Mazowieckiego, Długosiodła, Rzekunia, Goworowa i innych miejscowości powiatu ostrołęckiego.

Zwycięzcom poszczególnych kategorii wiekowych wręczono puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez MZOS-TiIT, które trzem pierwszym zawodnikom wręczyli Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski oraz dyrektor MZOS-TiIT w Ostrołęce Robert Juchniewicz.

Gratulujemy tenisistom uzyskanych wyników i dziękujemy za liczne przybycie na Turniej.

Składamy podziękowania dla sponsorów turnieju: JBB w Łysych, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pensjonat Wioletta w Ostrołęce, Pizzeria Da Grasso - Ostrołęka, Siłownia Forma 5- Ostrołęka.

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce i Miasto Ostrołęka.
POBIERZ KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJU
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone