MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Ogłoszenia (22.08.2016)
22.08.2016r.

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oferuje do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o łącznej powierzchni prawie 170 m2 po generalnym remoncie zlokalizowany na parterze i na pierwszym piętrze, w budynku hali sportowej przy ulicy Partyzantów 3 w Ostrołęce.
Lokal składa się z trzech pomieszczeń. Na parterze są dwie sale o powierzchni około 40 i 70 m2, które są ze sobą połączone szerokim przejściem, na pierwszym piętrze znajduje się sala o powierzchni ponad 55 m2 z łazienką i prysznicem oraz węzłem sanitarnym. Wejście do lokalu od strony parkingu jest niezależne.
Lokal może być wykorzystywany przede wszystkim w zakresie sportu i rekreacji, np. klub fitness, siłownia, sala sportów walki.
Kontakt w sprawie wynajmu lokalu pod numerem telefonu 29 760 68 68 lub bezpośrednio w hali, ulica Partyzantów 3.

...........................
Już po raz trzynasty startuje ostrołęcka amatorska liga piłki nożnej „siódemek”. Organizatorem rozgrywek jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Wszystkie mecze, podobnie jak w poprzednich edycjach, rozgrywane będą na terenie boiska ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa 1.
Tytułu mistrzowskiego, wywalczonego podczas wiosennych zmagań, broni drużyna Autokasacji. Kto wygra jesienną edycję ligi „siódemek”, przekonamy się pod koniec października, kiedy to zakończą się rozgrywki. Zapraszamy do kibicowania.  

...........................
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej informuje, że w dniach od 29. sierpnia do 2. września zaplanowane jest prowadzenie na terenie Ostrołęki cząstkowych robót drogowych na następujących ulicach:
- 29. sierpnia – ulica Gorbatowa,
- 30. sierpnia – ulica Parkowa,
- 31. sierpnia – ulica Padlewskiego,
- 1. września – ulica 11. Listopada,
- 2. września – ulica Orzeszkowej.
Za ewentualne utrudnienia mogące wystąpić w ruchu kołowym podczas wykonywanych prac MZOS-TiIT przeprasza kierowców i prosi jednocześnie o zachowanie w rejonie prowadzonych robót szczególnej ostrożności.
Roboty będą wykonywane w godzinach 7:00 - 15:00
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone