AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Ogłoszenia (01.08.2016)
01.08.2016r.

WYŚCIG KOLARSKI - AUSTRALIJSKI
Wakacyjny Kolarski Wyścig Australijski na Stadionie.
07.08.2016 (niedziela) godz. 11:00 UDZIAŁ BEZPŁATNY !
Bieżnia Stadionu Miejskiego ul.Witosa 1
ORGANIZATOR: Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Wyjaśnienie: Wyścig eliminacyjny/australijski - w wyścigu tym bierze udział od 8 do 20 zawodników. Na każdym okrążeniu odpada zawodnik który jako ostatni przejedzie linię mety. Zawodnicy ścigają się do momentu w którym zostanie tylko jeden z nich.

Nagrody:

1. Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego
- dla zwycięzców poszczególnych kategorii (4)

2. Medale
- dla trzech pierwszych zawodników poszczególnych kategorii

3. Koszulki sportowe
- dla trzech pierwszych zawodników poszczególnych kategorii

4. Dyplomy
- dla pięciu pierwszych zawodników poszczególnych kategorii.

----------------------------------------------------------------------------
WYNAJEM LOKALI
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oferuje do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy o łącznej powierzchni prawie 170 m2 po generalnym remoncie zlokalizowany na parterze i na pierwszym piętrze, w budynku hali sportowej przy ulicy Partyzantów 3 w Ostrołęce.
Lokal składa się z trzech pomieszczeń. Na parterze są dwie sale o powierzchni około 40 i 70 m2, które są ze sobą połączone szerokim przejściem, na pierwszym piętrze znajduje się sala o powierzchni ponad 55 m2 z łazienką i prysznicem oraz węzłem sanitarnym. Wejście do lokalu od strony parkingu jest niezależne.
Lokal może być wykorzystywany przede wszystkim w zakresie sportu i rekreacji, np. klub fitness, siłownia, sala sportów walki.
Kontakt w sprawie wynajmu lokalu pod numerem telefonu 29 760 68 68 lub bezpośrednio w hali, ulica Partyzantów 3.

----------------------------------------------------------------------------
KORTY HALLERA
Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera trwają intensywne prace remontowe, których głównym wykonawcą jest firma Multi-Kom z Ostrołęki. Zakończenie wszystkich prac zaplanowane jest pod koniec  sierpnia i, miejmy nadzieję, uda się wykonawcy dotrzymać terminu.
W związku z czasowym wyłączeniem kortów przy ulicy Hallera, wszystkich sympatyków tenisa ziemnego Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza do odwiedzania kortów asfaltowych położonych na terenie kompleksu sportowego przy ulicy Witosa. Korty czynne są codziennie już od godziny 9.00 i można z nich korzystać do zmierzchu. W okresie wakacyjnym korty są udostępniane nieodpłatnie.

----------------------------------------------------------------------------
OTWARTY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce organizuje Wakacyjny Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w trzech kategoriach wiekowych: do 19 lat, 19-45 lat i 46 lat i starsi . Turniej odbędzie się w dniu 20 sierpnia 2016r(sobota) o godz. 9.00. w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusz Gołasia przy ul. Traugutta 1 w Ostrołęce. Odprawa techniczna – losowanie godz. 8.30
W turnieju może wziąć udział 32 zawodników/czek w każdej kategorii wiekowej. System rozgrywek do dwóch przegranych meczy ( mecz do dwóch wygranych setów).
W kategorii 19-45 lat i 46 lat i starsi obowiązuje wpisowe w wysokości 20 zł od osoby. W kategorii do 19 lat – nieodpłatnie.
Za trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii organizator zapewnia statuetki oraz nagrody rzeczowe.
Zgłoszenia należy kierować droga elektroniczną na e-mail: marketing1@mzostiit.ostroleka.pl  lub telefonicznie nr 29 7606868 wew. 19. W terminie do dnia 17 sierpnia 2016r. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, data urodzenia oraz miejscowość i telefon kontaktowy.

----------------------------------------------------------------------------
LIGA SIÓDEMEK
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej przyjmuje już zapisy do ostrołęckiej amatorskiej ligi „siódemek”. Akces do rozgrywek można zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu: 29 760 68 68 lub bezpośrednio w siedzibie organizatora przy ulicy Psarskiego 17. Wszystkie mecze, podobnie jak w poprzednich edycjach, rozgrywane będą na terenie boiska ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa 1.
Formuła rozgrywek jest otwarta, a jednym z nielicznych warunków, które musi spełniać uczestnik jest ukończone 18 lat i dobry stan zdrowia. Swoją ofertę MZOS-TiIT dedykuje szczególnie firmom i instytucjom, które wystawiając do sportowej rywalizacji swoje reprezentacje, zyskują bezpłatną promocję w lokalnych mediach. Udział zespołu w rozgrywkach można też sfinansować ze środków funduszy socjalnych.
Początek rywalizacji w jesiennej edycji ligi nastąpi prawdopodobnie 26 sierpnia.

----------------------------------------------------------------------------
ROBOTY DROGOWE
Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej informuje, że w dniach 8 – 12. sierpnia zaplanowane jest prowadzenie na terenie Ostrołęki cząstkowych robót drogowych na następujących ulicach:
8. sierpnia – ulica Mazowiecka,
9. sierpnia – ulica Steyera,
10. i 11. sierpnia – ulica Targowa,
12. sierpnia – ulica Kościuszki.
Roboty będą prowadzone w godz. 7:00 - 15:00
Za ewentualne utrudnienia mogące wystąpić w ruchu kołowym podczas wykonywanych prac MZOS-TiIT przeprasza kierowców i prosi jednocześnie o zachowanie w rejonie prowadzonych robót szczególnej ostrożności.
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone