MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Tenisiści zagrają o „Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki"
04.11.2014r.
Duże emocje zapowiadają się w najbliższy weekend w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Do rywalizacji przystąpią czołowi tenisiści z naszego miasta, którzy będą walczyć w turnieju o „Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki". Na zawody zaprasza Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Dzięki sprzyjającej aurze tenisiści z Ostrołęki mogą nadal korzystać z kortów ziemnych przy ulicy Hallera. Zaowocowało to w ostatnich tygodniach dużą ilością treningów. Teraz przed zawodnikami z naszego miasta i powiatu pierwszy sprawdzian w halowym turnieju.
- Zainteresowanie rywalizacją w turniejach tenisa ziemnego jest tak duże, że ciągle istnieje potrzeba organizowania kolejnych imprez - podkreśla dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz. - Cieszę się, że tym razem rywalizacja w zawodach będzie przebiegała o puchar prezydenta miasta.

Z pewnością zawody będą również dobrą okazją do spotkania i już wstępnego zaplanowania imprez, które mogą odbyć się w hali MZOS-TiIT i na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w przyszłym roku. W zawodach rywalizacja toczyć się będzie do sześciu wygranych gemów piłkami Dunlop Forte.

W zawodach nie zabraknie najlepszego zawodnika Turnieju Masters i zwycięzcy najważniejszych imprez z sezonie letnim Jordana Czapskiego.
- Brakowało w ostatnich tygodniach możliwości rywalizacji w turnieju tenisowym, dlatego bardzo się cieszymy, że MZOS-TiIT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tenisistów - podkreśla Jordan Czapski. - To ważne uzupełnienie kalendarza imprez Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, które na końcówkę roku nie zaplanowano turniejów dla seniorów.

Początek rywalizacji w sobotnim turnieju, 8 listopada o godz. 8.30. Finał i wręczenie nagród nastąpi około godz. 17.00. Głównym sponsorem zawodów jest Prezydent Miasta Ostrołęki. Pozostali sponsorzy to Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz Siłownia Forma5 Club. Więcej informacji o zawodach pod numerem telefonu 796 553 774. Zapraszamy!
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone