MOSIR AKTUALNOŚCI GALERIA OBIEKTY POBIERZ KONTAKT
Aktualności sportowe
Tenisowa batalia o puchar Forma5 Club
16.04.2014r.

Tenisowe otwarcie sezonu na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę, 19 kwietnia. Tuż przed Świętami Wielkanocnymi Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza do wspólnej rywalizacji.

Do udziału w zawodach może zgłosić się każdy, kto ma ochotę gry i spróbowania swoich sił w pierwszym turnieju na kortach ziemnych w tym sezonie. Do rywalizacji w zawodach przystąpią czołowi zawodnicy ostrołęckiego rankingu open, dlatego z pewnością nie zabraknie emocji.

Każdy z uczestników turnieju będzie miał takie same szanse na wygranie głównych nagród od sponsora imprezy. Po zakończeniu meczu finałowego nastąpi losowanie i wręczenie upominków dla zawodników biorących udział w imprezie.

W zawodach obejrzymy tenisistów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także Łomży, Zambrowa, Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, a być może również Białegostoku i Warszawy.

- Zapowiadają się naprawdę duże emocje na otwarcie tenisowego sezonu na kortach ziemnych przy ulicy Hallera - podkreśla dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz. - Nasi pracownicy dołożyli wszelkich starań, aby jak najlepiej przygotować obiekt do całego sezonu letniego, który potrwa aż do końca września.

Mimo, że pogoda w ostatnich dniach nie rozpieszcza, to weekend zapowiada się na dość ciepły i słoneczny. Organizatorzy przygotowali również wariant awaryjny, czyli przeniesienie spotkań do hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

Turniejowe mecze rozgrywane będą do dziewięciu wygranych gemów. Zgłoszenia do czwartku, 17 kwietnia należy kierować pod numerem telefonu 697 770 528 lub email: expertkadra@gmail.com. Wpisowe do zawodów wynosi 20 złotych. Losowanie par I rundy nastąpi w piątek, 18 kwietnia o godz. 12.00, a jego wyniki dostępne będą na tenis-ostroleka.pl.

Głównym sponsorem zawodów jest Siłownia Forma5 Club. Sponsorami dodatkowymi imprezy są: Piekarnia Kurpiowska Serafin, Salon Meblowy MEBPOL oraz Zakład Fotograficzny Foton.
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone