AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Licealiada 2019/2020 - PUNKTACJA
31.03.2020r.

XVIII edycja Licealiady tak jak wszystkie dotychczasowe imprezy została przerwana przez zagrożenie koronawirusem dnia 9 marca 2020 roku.
Młodzież walczyła dotychczas o tytuły Mistrzów Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w dyscyplinach:
- halowa piłka nożna;
- tenis stołowy;
- tenis stołowy - drużynowo;
- piłka ręczna;
- koszykówka (wyłącznie panie);


Pozostały jeszcze nierozegrane:
- siatkówka;
- piłka nożna;
- tenis;
- oraz koszykówka mężczyzn.

Czy uda się jeszcze w tym roku szkolnym dokończyć rozgrywki o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika?
Na to pytanie nie jesteśmy w stanie na tę chwilę odpowiedzieć.

Tymczasem przedstawiamy wyniki poszczególnych dyscyplin i punktację szkół:
Tabela 1 ( zbiór wszystkich zawodów i zajętych miejsc )
Uwaga! Punktacja w zawodach, w zależności od ilości startujących drużyn.

KAT DATA MIEJSCE SZKOŁA DYSCYPLINA TRENER PKT
kobiety 2019.11.6,7 1 ZSZ2 Halowa Piłka nożna Dąbrowski Jerzy, Kowalski Paweł 8
kobiety 2019.11.6,7 2 IIILO Halowa Piłka nożna Sikora Włodzimierz, Burghardt Marzena 7
kobiety 2019.11.6,7 3 IILO Halowa Piłka nożna Czartoryski Paweł 6
kobiety 2019.11.6,7 4 ILO Halowa Piłka nożna Zajda Maciej 5
kobiety 2019.11.6,7 5 ZSZ1 Halowa Piłka nożna Dzwonkowski Piotr 4
kobiety 2019.11.6,7 6 IISLO Halowa Piłka nożna Mościcka Iwona 3
kobiety 2019.11.6,7 7 ZSZ4 Halowa Piłka nożna Litwa Małgorzata 2
kobiety 2019.11.6,7 8 ZSZ3 Halowa Piłka nożna Ryfa Łukasz 1
kobiety 2019.12.5 1 IILO Tenis Stołowy - singiel Sobczak Marta 7
kobiety 2019.12.5 2 ILO Tenis Stołowy - singiel Zajda Maciej 6
kobiety 2019.12.5 3 ZSZ2 Tenis Stołowy - singiel Dąbrowski Jerzy 5
kobiety 2019.12.5 4 ZSZ2 Tenis Stołowy - singiel Dąbrowski Jerzy 4
kobiety 2019.12.5 5 ZSZ1 Tenis Stołowy - singiel Kowalski Piotr 1
kobiety 2019.12.5 5 ZSZ3 Tenis Stołowy - singiel Burghardt Arkadiusz 1
kobiety 2019.12.5 5 ZSZ4 Tenis Stołowy - singiel Kowalska Katarzyna 1
kobiety 2019.12.16 1 IILO Tenis Stołowy – drużyna Sobczak Marta 4
kobiety 2019.12.16 2 ILO Tenis Stołowy – drużyna Zajda Maciej 3
kobiety 2019.12.16 3 ZSZ4 Tenis Stołowy – drużyna Kowalska Katarzyna 2
kobiety 2019.12.16 4 ZSZ1 Tenis Stołowy – drużyna Kowalski Piotr 1
kobiety 2020.01.27,28 1 IIILO Koszykówka Mierzejewski Mariusz 6
kobiety 2020.01.27,28 2 ILO Koszykówka Giers Konrad 5
kobiety 2020.01.27,28 3 IILO Koszykówka Sobczak Marta, Świerżewski Mateusz 4
kobiety 2020.01.27,28 4 ZSZ3 Koszykówka Ryfa Łukasz 3
kobiety 2020.01.27,28 5 ZSZ2 Koszykówka Dąbrowski Jerzy, Rudzik Ewa 2
kobiety 2020.01.27,28 6 ZSZ1 Koszykówka Sobczak Sławomir 1
kobiety 2020.02.5,6 1 ILO Piłka Ręczna Giers Konrad 7
kobiety 2020.02.5,6 2 IIILO Piłka Ręczna Sikora Włodzimierz, Fąk Paweł 6
kobiety 2020.02.5,6 3 IILO Piłka Ręczna Trzeciak Justyna 5
kobiety 2020.02.5,6 4 ZSZ4 Piłka Ręczna Jezierski Mateusz 4
kobiety 2020.02.5,6 5 ZSZ2 Piłka Ręczna Dąbrowski Jerzy 3
kobiety 2020.02.5,6 6 ZSZ3 Piłka Ręczna Ryfa Łukasz 2
kobiety 2020.02.5,6 7 ZSZ1 Piłka Ręczna Brodzik Michał 1
kobiety ? Siatkówka
kobiety ? Piłka Nożna
kobiety ? Tenis
mężczyźni 2019.11.13,14 1 ZSZ3 Halowa Piłka nożna Ryfa Łukasz 9
mężczyźni 2019.11.13,14 2 IILO Halowa Piłka nożna Czartoryski Paweł 8
mężczyźni 2019.11.13,14 3 ILO Halowa Piłka nożna Zajda Maciej 7
mężczyźni 2019.11.13,14 4 ZSZ2 Halowa Piłka nożna Kowalski Paweł 6
mężczyźni 2019.11.13,14 5 ZSZ1 Halowa Piłka nożna Dzwonkowski Piotr 5
mężczyźni 2019.11.13,14 6 IIILO Halowa Piłka nożna Sikora Włodzimierz 4
mężczyźni 2019.11.13,14 7 ZSZ4 Halowa Piłka nożna Gałka Sylwia 3
mężczyźni 2019.11.13,14 8 IISLO Halowa Piłka nożna Mościcka Iwona 2
mężczyźni 2019.11.13,14 9 KLASYK Halowa Piłka nożna Sobczak Marta, Sobczak Sławomir 1
mężczyźni 2019.12.11 1 IIILO Tenis Stołowy - singiel Choduń Joanna 7
mężczyźni 2019.12.11 2 ZSZ4 Tenis Stołowy - singiel Olszewska Beata 6
mężczyźni 2019.12.11 3 ZSZ2 Tenis Stołowy - singiel Dąbrowski Jerzy 5
mężczyźni 2019.12.11 4 ZSZ2 Tenis Stołowy - singiel Dąbrowski Jerzy 4
mężczyźni 2019.12.17 1 ZSZ2 Tenis Stołowy – drużyna Dąbrowski Jerzy 6
mężczyźni 2019.12.17 2 ZSZ1 Tenis Stołowy – drużyna Kowalski Piotr 5
mężczyźni 2019.12.17 3 ZSZ4 Tenis Stołowy – drużyna Bunkowski Dariusz 4
mężczyźni 2019.12.17 4 IILO Tenis Stołowy – drużyna Sobczak Marta 3
mężczyźni 2019.12.17 5 ZSZ3 Tenis Stołowy – drużyna Ryfa Łukasz 1
mężczyźni 2019.12.17 5 ILO Tenis Stołowy – drużyna Rybak Tomasz 1
mężczyźni 2020.02.25,26 1 IIILO Piłka Ręczna Niećko Rafał 7
mężczyźni 2020.02.25,26 2 ZSZ1 Piłka Ręczna Brodzik Michał 6
mężczyźni 2020.02.25,26 3 ZSZ3 Piłka Ręczna Ryfa Łukasz 5
mężczyźni 2020.02.25,26 4 IILO Piłka Ręczna Świerżewski Mateusz 4
mężczyźni 2020.02.25,26 5 ZSZ2 Piłka Ręczna Nurczyk Sławomir 3
mężczyźni 2020.02.25,26 6 ILO Piłka Ręczna Giers Konrad, Żebrowski Piotr 2
mężczyźni 2020.02.25,26 7 ZSZ4 Piłka Ręczna Jezierski Mateusz 1
mężczyźni ? Siatkówka ?
mężczyźni ? Koszykówka ?
mężczyźni ? Piłka Nożna ?
mężczyźni ? Tenis ?
Tabela 2 (klasyfikacja punktowa szkół wśród kobiet i mężczyzn oraz generalna)

MIEJSCE M PUNKTY SZKOŁA MIEJSCE K PUNKTY ŁĄCZNIE
PUNKTÓW
1 24 ZSZ2 3 22 46
4 15 IILO 1 26 41
2 18 IIILO 4 19 37
7 10 ILO 1 26 36
3 16 ZSZ1 6 8 24
6 14 ZSZ4 5 9 23
4 15 ZSZ3 7 7 22
8 2 IISLO 8 3 5
9 1 KLASYK 9 0 1
Tabela 3 ( ilościowy udział nauczycieli wf w zawodach oraz punkty zdobyte dla szkoły )
# SZKOŁA TRENER PKT zawodów
1 ZSZ2 Dąbrowski Jerzy 37 6
2 ZSZ3 Ryfa Łukasz 21 6
3 IILO/KLASYK Sobczak Marta 19 5
4 ILO Zajda Maciej 21 4
5 IIILO Sikora Włodzimierz 17 3
6 ILO Giers Konrad 14 3
7 ZSZ1 Kowalski Piotr 7 3
8 IILO Czartoryski Paweł 14 2
9 ZSZ2 Kowalski Paweł 14 2
10 ZSZ1 Dzwonkowski Piotr 9 2
11 IILO Świerżewski Mateusz 8 2
12 ZSZ1 Brodzik Michał 7 2
13 ZSZ4 Jezierski Mateusz 5 2
14 IISLO Mościcka Iwona 5 2
15 ZSZ4 Kowalska Katarzyna 3 2
16 ZSZ1/KLASYK Sobczak Sławomir 2 2
17 IIILO Choduń Joanna 7 1
18 IIILO Niećko Rafał 7 1
19 IIILO Burghardt Marzena 7 1
20 IIILO Mierzejewski Mariusz 6 1
21 ZSZ4 Olszewska Beata 6 1
22 IIILO Fąk Paweł 6 1
23 IILO Trzeciak Justyna 5 1
24 ZSZ4 Bunkowski Dariusz 4 1
25 ZSZ4 Gałka Sylwia 3 1
26 ZSZ2 Nurczyk Sławomir 3 1
27 ILO Żebrowski Piotr 2 1
28 ZSZ4 Litwa Małgorzata 2 1
29 ZSZ3 Burghardt Arkadiusz 1 1
30 ZSZ2 Rudzik Ewa 1 1
31 ILO Rybak Tomasz 1 1


Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone