AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Ferie 2020 z MZOSTiIT-em, z dużym zainteresowaniem
03.03.2020r.

Ferie 2020 z MZOSTiIT-em z dużym zainteresowaniem.
Podsumowanie Zimowych Ferii Szkolnych z MZOSTiIT
w dniach 10-23 lutego 2020 roku

Oferta przedstawiała się następująco:

I Tydzień, 10 – 16 lutego 2020 r.
Lodowisko uruchomione na stadionie przy ulicy Witosa było czynne od poniedziałku
do niedzieli w godzinach od 9:00 do 22:00, wypożyczanie łyżew w godzinach od 9:00
do 21:00.
Gry rekreacyjne w tenisie stołowym na holu hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się  od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00.
Gry w piłkę możną na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Stadionie przy ulicy Witosa odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00.
Gry w piłkę nożną dla dzieci z roczników 2010,2011 na hali przy ulicy Partyzantów odbywały się w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach od 12:00 do 14:00.
Zabawy z ciężarami dla dzieci i młodzieży na siłowni hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 10:00 do 12:00.
Zajęcia prowadzone przez klub sportowy ATLETA Ostrołęka.
Zajęcia z techniki bokserskiej dla dzieci i młodzieży na sali sportów walki w hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się w poniedziałek, środę i piątek
w godzinach od 16:00 do 17:30. Zajęcia prowadzone przez klub sportowy VICTORIA Ostrołęka.
Ju Jitsu dla początkujących, dla dzieci i młodzieży na sali sportów walki w hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się we wtorek i czwartek w godzinach od 16:00 do 17:30. Zajęcia prowadzone przez klub sportowy GLADIATOR Ostrołęka.
Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z roczników 2010,2011 na hali przy ulicy Partyzantów odbył się we wtorek i piątek w godzinach od 9:00 do 14:00, wzięło udział około 40 osób.
Gry w badmintona dla dzieci i młodzieży na hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się we wtorek, czwartek i piątek w godzinach od 11:00 do 13:00. Zajęcie prowadzone przez klubu sportowego BADMINTON Ostrołęka.
Porozmawiajmy o „Narwi” – historia Tomasza Mrozka, spotkanie odbyło się w czwartek
o godzinie 14:00 na hali przy ulicy Partyzantów. Organizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Ostrołęki.


II Tydzień, 17 – 23 lutego 2020 r.
Lodowisko uruchomione na stadionie przy ulicy Witosa było czynne od poniedziałku
do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00, wypożyczanie łyżew w godzinach od 9:00
do 20:00.
Gry w piłkę nożną na hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 10:00. Zajęcia prowadzone przez klub sportowy KORONA Ostrołęka.
Ferie z tenisem dla dzieci i młodzieży z turniejem ostatniego dnia zajęć na hali przy ulicy Partyzantów odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 14:00. Zajęcia prowadzone przez klub sportowy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.
Gry rekreacyjne w tenisie stołowym na holu hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się  od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00.
Gry w piłkę możną na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Stadionie przy ulicy Witosa odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 15:00.
Gry rekreacyjne w piłkę nożną i siatkową dla dzieci i młodzieży na sektorach hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się  od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 15:00.
Zajęcia z ZUMBY na sektorach hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się  od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 15:00. Organizatorem była Młodzieżowa Rada Miasta Ostrołęki.
Zabawy z ciężarami dla dzieci i młodzieży na siłowni hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 10:00 do 12:00.
Zajęcia prowadzone przez klub sportowy ATLETA Ostrołęka.
Zajęcia z techniki bokserskiej dla dzieci i młodzieży na sali sportów walki w hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się w poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16:00 do 17:30. Zajęcia prowadzone przez klub sportowy VICTORIA Ostrołęka.
Ju Jitsu dla początkujących, dla dzieci i młodzieży na sali sportów walki w hali im. Arkadiusz Gołasia przy ulicy Traugutta odbywały się we wtorek i czwartek w godzinach od 11:00 do 12:30. Zajęcia prowadzone przez klub sportowy GLADIATOR Ostrołęka.

Tegoroczna oferta ferii zimowych na sportowo z MZOSTiIT-em cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzieci i młodzież mogła stawiać swoje pierwsze kroki w nowych dla siebie dyscyplinach sportu oraz doskonalić swoje umiejętności sportowe. Do współpracy zostały zaproszone ostrołęckie kluby: ATLETA Ostrołęka, BADMINTON Ostrołęka, VICTORIA Ostrołęka, GLADIATOR Ostrołęka, KORONA Ostrołęka, Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, które w postaci swoich znakomitych trenerów i instruktorów, jeszcze bardziej wzbogaciły naszą ofertę. Swój wkład w atrakcyjność tegorocznej oferty na ferie mają też najmłodsi samorządowcy w postaci Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki, którzy zorganizowali spotkanie autorskie z Tomaszem Mrozkiem pn. Porozmawiajmy
o „Narwi” oraz zajęcia z Zumby. Niekwestionowanym hitem ferii okazało się jednak lodowisko na stadionie miejskim przy ulicy Witosa, gdzie każdego dnia przebywało około 600 osób. Piłka nożna zarówno w odmianie halowej jak i na sztucznej nawierzchni przy stadionie zgromadziła rzeszę fanów i  być może przyszłych gwiazd tej dyscypliny. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia prowadzone przez klub ATLETA Ostrołęka, gdzie najmłodsi mogli dowiedzieć się jak zacząć swoją przygodę z ciężarami oraz nauczyć się poprawnej techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Tegoroczną nowością były doskonale zorganizowane zajęcia prowadzone przez Mariusza Bacławskiego trenera
i jednocześnie prezesa klubu BADMINTON Ostrołęka, który zapoznawał dzieci oraz młodzież z tą niezwykle atrakcyjną dyscypliną sportu. Prym wiodły też sporty walki, gdzie kluby VICTORIA Ostrołęka oraz GLADIATOR Ostrołęka wprowadzały w tajniki boksu oraz ju jitsu wszystkich licznie zainteresowanych. Tenis w odsłonie stołowej oraz ziemnej zgromadził również swoich fanów. Zajęcia z tenisa ziemnego poprowadził Jakub Nosek trener z licencją PZT i jednocześnie członek zarządu Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. (WZ)


GALERIA ZDJĘĆ
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone