AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Test COOPERA na Stadionie Miejskim 28.09.2019r.
23.09.2019r.

Uczniowski Klub Sportowy Clan w Ostrołęce działający przy II LO im. C.K. Norwida zaprasza do udziału w Teście Coopera, który odbędzie się 28 września 2019 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce przy ulicy Witosa 1. Test Coopera to próba wysiłkowa opracowana przez amerykańskiego lekarza Kennetha H. Coopera polegająca na 12-minutowym nieprzerwanym biegu pozwalająca ocenić aktualną kondycję fizyczną. Aby test był wiarygodny, nie należy bać się zmęczyć. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na własnych nogach. Test skierowany jest do wszystkich, niezależnie od płci, wieku i stażu biegowego. Jeśli nie sprawdziłeś się jeszcze, masz teraz świetną okazję. Regulamin w załączniku. Zapoznaj się!
Program minutowy:
9:00-14:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych)
10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu; kolejne biegi odbywać się będą co 30 min.; wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
13:30 – Start biegu „Solidarności” kończący testy.
ok. 14:00 – Zakończenie imprezy, podsumowanie, wręczenie pucharów i nagród.
Zgłoszenia i zapisy na adres: elektronicznezapisy.pl/ przyjmowane są do 26 września 2019 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc i rezygnacji zgłoszonych w systemie uczestników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Niepotwierdzone rezerwacje przepadają. Deklarację uczestnicy wypełniają i składają w biurze zawodów. UWAGA! Niepełnoletni składają deklarację w biurze zawodów podpisaną przez rodziców lub prawnych opiekunów.
Udział w TEŚCIE COOPERA jest nieodpłatny.
Nagrody:
Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy numer startowy, imienny certyfikat z wynikiem Testu oraz wodę,
Wyróżnienia otrzymają:
szkoła/klub/rodzina, którą będzie reprezentować największa liczba uczestników.
zawodnik, który pokona najdłuższy dystans w kategorii Kobiet i Mężczyzn
najmłodszy i najstarszy uczestnik Testu.
Wśród uczestników rozdane zostaną skromne upominki.
Jednocześnie zapraszamy na zajęcia lekkoatletyczne we wtorki i czwartki w godzinach 16:00 -17:30 realizowane w ramach dotacji z Urzędu Miasta Ostrołęki oraz „Programu „Klub” 2019″ z Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie.
Więcej informacji na stronie http://testcoopera.pl/, na stronie klubu UKS CLAN http://uks-clan.cba.pl/ i pod numerem telefonu: 506 799 655, 602 711 305.

Serdecznie zapraszamy!
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone