AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Odbierz fakturę w terminie ! (173 zgłoszonych)
09.04.2019r.

Odbierz fakturę w terminie ! (173 zgłoszonych)


Drodzy półmaratończycy. Zapisując się na XXV Półmaraton Kurpiowski w Ostrołęce, który odbędzie się 26 maja 2019r. macie możliwość zwrócić się o wystawienie rachunku/faktury za wpisowe, które dokonaliście przelewem na konto organizatora.
Bardzo prosimy zawodników, którzy zamierzają otrzymać od nas potwierdzenie zapłaty (fakturę) aby wpłacali odpowiednią kwotę bezpośrednio na nasze konto PKO BP O/Ostrołęka, nr konta 62 1020 3802 0000 1002 0164 8393 z dopiskiem „21km-2019” lub „10km-2019” oraz imię i nazwisko zawodnika (opłata startowa nie podlega zwrotowi) oraz skierowali na adres polmaraton@mzostiit.ostroleka.pl prośbę o wystawienie faktury z podaniem danych osoby lub firmy.


Przelew wykonany podczas zapłaty ONLINE leci do wspólnego worka i podczas próby powiązania z konkretną osobą występują problemy księgowe. Zatem w przypadku w/w prosimy o wpłaty na konto ORGANIZATORA.


FAKTURY VAT: Wystawiamy zgodnie z obowiązującymi przepisami Ustawy o podatku od towarów i usług. Nie później niż 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano wpłaty. Organizator nie ma obowiązku wystawienia faktury, jeżeli żądanie jej wystawienia zgłoszone zostało po upływie ustawowych terminów.ZAPISY NA PÓŁMARATON
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone