AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Rozmawiano o przebudowie stadionu przy ul. Witosa
16.11.2018r.

Rozmawiano o przebudowie stadionu przy ul. Witosa.
16 listopada 2018r. w Hostelu Fortis toczyły się rozmowy na temat rozbudowy stadionu.
Projektanci, urzędnicy UM Ostrołęka, dyrekcja MZOS-TiIT w Ostrołęce oraz przedstawiciele środowisk piłki nożnej i lekkoatletyki dyskutowali o projekcie przebudowy stadionu do potrzeb lekkoatletyczno - piłkarskich.

Przedstawiony projekt spełnia wymogi PZPN co do wykorzystania boiska maksymalnie do rozgrywania meczów piłki nożnej w III lidze oraz wymogi PZLA co do przeprowadzenia maksymalnie zawodów rangi Mistrzostw Polski (kat. IVB).
Jest to koncepcja pierwszego etapu przebudowy, która ma w założeniu przebudowę bieżni, wybudowanie nowych trybun pomiędzy płytą główną a boiskiem sztucznym. Trybuny mają być usytuowane na budynku, w którym będą szatnie, sale odpraw, sale pomocy medycznej, łazienki, sale kontroli antydopingowej i pomieszczenia gospodarcze (magazyny).
Wybudowanie dwóch boisk bocznych i boiska treningowego dla dzieci. Wybudowanie kortów tenisowych, lodowiska i skateparku. Wybudowaniu rzutni do pchnięcia kulą, oszczepem i młotem, torów do skoku w dal i trójskoku.
Te i jeszcze inne ważne elementy znalazły się w projekcie rozbudowy.
Po ogólnym zaprezentowaniu koncepcji przedstawiciele lekkoatletyki i piłki nożnej zadawali pytania projektantom i dyrekcji MZOS-TiIT oraz zgłosili kilka sugestii zmian dotyczących ich dyscyplin.

Ustalono już wstępnie kolejny termin spotkania. Do sprawy będziemy wracać.

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone