AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Stadion MZOS-TiIT do przebudowy
09.10.2018r.
08.10.2018
Stadion MZOS-TiIT do przebudowy

W poniedziałek 8 października prezydent Janusz Kotowski podpisał umowę z firmą Ptaszyński Architektura. Oznacza to rozpoczęcie prac projektowych mających na celu przebudowę i modernizację miejskiego stadionu na obiekt o charakterze lekkoatletyczno-piłkarskim.

W ramach umowy zostanie wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowa przebudowy i modernizacji stadionu miejskiego wraz z infrastrukturą techniczną. Założeniem zamawiającego jest, by obiekt po przebudowie spełniał warunki PZLA pozwalające na otrzymanie kategorii IV A.
Oznacza to, iż na stadionie mogą być rozgrywane wszystkie konkurencje biegowe, chód sportowy, skok wzwyż, skok o tyczce, skok w dal, trójskok, pchnięcie kulą, rzut dyskiem, rzut młotem oraz rzut oszczepem.

Prace projektowe zostaną zakończone w ciągu 6 miesięcy od dnia podpisania umowy, co oznacza, że jeszcze do końca bieżącego roku projektant przedstawi koncepcję architektoniczno-budowlaną. Pozostały zakres czynności objęty umową, w tym opracowanie wielobranżowego projektu budowlanego wraz ze złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę nastąpi wiosną przyszłego roku.
ź:UM Ostrołęka

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone