AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Koncert Kamila Bednarka na stadionie.
09.09.2018r.
9 września 2018r.
Tłumy ostrołęczan i mieszkańców regionu wzięło udział we wczorajszym koncercie Kamila Bednarka, który był gwiazdą wieczoru podczas sobotniego festynu z okazji Dnia Energetyka zorganizowanego przez Elektrownie Ostrołęka w kompleksie Stadionu Miejskiego przy ul. Witosa 1.

Gości przywitał prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski i Artur Ciecierski, wiceprezes Energa Elektrownie Ostrołęka SA. Były życzenia dobrej zabawy, ale też i klika ważnych zdań o roli, jaką dla miasta pełni przemysł energetyczny i o tym, że współpraca z samorządem przynosi korzyści obu partnerom.

Następnie inicjatywę na scenie przejął Kamil Bednarek z zespołem, który rozruszał swoich fanów pomimo ponurej pogody. Atmosfera stała się gorąca a plac przed sceną błyskawicznie reagował na wskazówki frontmena gdy artysta wciągał do zabawy tłumy młodych i starszych fanów.

Kamil Bednarek to gwiazda polskiej sceny muzycznej, wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista. Reprezentuje styl reggae, na scenie słynie z energicznych występów i zarażania innych dobra zabawą.

Bednarek dał się poznać szerszej publiczności podczas programu "Mam Talent". Jego późniejsza działalność artystyczna to pasmo sukcesów, koncertów, wywiadów i nagród muzycznych. Na swoim koncie ma trzy płyty: "Jestem", "Oddycham" i "Talizman", które pokryły się złotem i platyną.

Przed gwiazdą wieczoru na scenie zaprezentował się kurpiowski zespół "Za 5 Dwunasta".

Dziękujemy Elektrowni za wspaniały muzyczny wieczór !
Partnerem wydarzenia był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.  

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone