AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Mistrzostwa Europy weteranów w piłce siatkowej.
07.09.2018r.

6 września 2018r.
Mistrzostwa Europy weteranów w piłce siatkowej.
Dziś w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyła się uroczysta inauguracja 8Kaman Cup - European Masters Championship Poland 2018. Jak przystało na imprezę tej rangi, na początek odbyła się parada wszystkich reprezentacji. W tegorocznych mistrzostwach bierze udział 44 zespoły z 11 krajów Europy, m.in Białorusi, Włoch, Ukrainy, Rosji, Rumunii.

Podczas uroczystej inauguracji gości przywitał prezydent Janusz Kotowski, który podziękował organizatorom za ulokowanie tego siatkarskiego wydarzenia w Ostrołęce. Prezydent skierował również do zagranicznych gości kilka słów w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.
Oprócz ostrołęckich samorządowców na imprezie pojawiło się wiele znakomitych siatkarskich osobistości. Przybyli między innymi byli reprezentanci Polski.: Robert Szczerbaniuk, Andrzej Stelmach, Krzysztof Janczaek i Paweł Papke.
Głównymi aktorami tego widowiska są jednak sami uczestnicy turnieju, których liczba robi wrażenie, szczególnie, gdy wszyscy ustawili się do wspólnego zdjęcia.

Przy fantastycznej oprawie świetlnej i muzycznej wieczór umilił występ cheerleaderek z zespołu "Pasja".

Za nami już pierwsze mecze eliminacyjne. Następne w kolejnych dniach w ZSZ nr 3, hali przy ul. Partyzantów, hali im. Gołasia. Zapraszamy do kibicowania

Organizatorem mistrzostw jest stowarzyszenie Kaman Volley.

Mistrzostwa będą rozgrywane od 5 do 9 września 2018r. Partnerem wydarzenia jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.
Szczegóły imprezy
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone