AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Kulig na stadionie z dużym zainteresowaniem.
18.01.2018r.
18.01.2018
Śnieg dla dzieci to najlepsza frajda zimowa.
Około 50-cioro dzieci uczestniczyło w dzisiejszym kuligu zorganizowanym na stadionie miejskim przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce.
Dzieci i Ich mamy oraz tatusiowie pojawili się przed jedenastą ze swoimi saneczkami aby przyłączyć się do wspólnego "pociągu", który panowie ze stadionu utworzyli przypinając je do jednej liny.
Niecierpliwość najmłodszych była tak duża, że chciały jechać natychmiast po doczepieniu Ich sanek. Tych sanek było dziś ok. 40 sztuk i "pociąg" był bardzo długi i z powodu dużej frekwencji dzieci po każdej rundzie zmieniał swoich pasażerów.
Niektóre z mam również chciały się przejechać i podawały powód, że Ich dziecko jest małe i muszą z nim siedzieć na sankach :) ale wiemy, że to One same miały ochotę skorzystać z tej frajdy, bo pewnie dawno nie było okazji tak fajnie się bawić :)

Wszyscy zmarznięci mogli ogrzać się przy ognisku. Dzieci, które nie jechały w danym momencie na sankach nie nudziły się, bo śnieg był dziś znakomitym materiałem na ulepienie bałwana. Na pamiątkę twórcy bałwanów zrobili sobie wspólne zdjęcie aby uwiecznić tę fajoską zabawę.

Dziękujemy za liczny udział i już w kolejny czwartek (25.01.2018) o godz. 11:00 zapraszamy na powtórkę zimowej atrakcji. Tym razem zafundujemy najmłodszym uczestnikom kiełbaski z ogniska.
Zapraszamy.

Organizatorem kuligu był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Galeria do artykułu :

Zobacz więcej zdjęć ...

Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone